Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

dosta je staro ali fora je da disk izgleda kao kutija od policije, onda ubacis e-mail pa tu i tamo dobijas mejlove od kidnapera i oda policije i neke cluove kao real time. Isto se searchuje cak i neke real life lokacije tipa aja sofija. A za search su resili tako sto ima neki njihov search engin u samoj igri koji automatski filtrira (ili bar pokusava) sajtove sa walkthroughovima i resenjima.

Link to comment

Malo sam komentarisao Gothic serijal, na drugom topilku, pa rekoh da probam konacno treci deo, posto me je drugi smorio(dzabe uzeh original), u par pokusaja igranja. Instalirah trojku sa community patchom. Mehanika je slicna kao kod dvojke, mada moram priznati, da je magija bolje implementirana, te blizu pocetka mogu nauciti neke osnovne magije. Melee stil borbe je retardiran, kao i ranije i stvarno me je nerviralo kada sam par puta umlacen od pojedinacnog protivnika. Na kraju napakovah strele, uzeh Fireball i sada je malo lakse. 

Dosta bolji utisak, u odnosu na drugi deo. Shadowbeast cave. :Hail:

Link to comment

Ovih dana se malo zabavljam sa Sagom barjaka, mada mi tajming ne bi mogao biti gori s obzirom na tematiku igre :D

 

Ni posle vise sati mi nije bas najjasnije kad treba da napadnem protivnikov armor a kad njega samog, a i cini mi se da postoje neki problemi sa samim balansom, npr. namirnice su izgleda potpuno beskorisne. Ljudi ce naravno umirati ako nemaju sta da jedu, ali cak i ako ostanes bez ikoga igra se prosto nastavlja dalje, te je verovatno pametnije pustiti ih da pomru i potrositi taj renown na pametnije stvari, npr. apgrejdovanje likova koje zapravo vodis u borbu.

 

Svejedno, ljubitelji poteznih strategija bi mogli probati i ovo ako vec nisu, ako nista zbog prelepe grafike:

 

2014-01-11_00030.jpg

 

Combat_screen3.jpg

Edited by Calavera
Link to comment

 

:Hail::lol:

 

Каква квалитетна думачина™ апдејтована за ново ХД доба! Одлична зајебанција за свакога ко сматра да tongue in cheek и over the top нису рикнули деведесетих. Врло забавно, брзо, крваво, смешно и непретенциозно.

 

Пољаци су већ неко време највећи цареви у континенталној Европи када су игре у питању, а у Flying Wild Hog раде људи који су радили на једној од најпотцењенијих игара у последњих десет година, Bulletstorm-у, као и део тима из CD Projekt Red, који су радили Вичера. Одлично, одлично оживљавање стааарог Shadow Warrior. :wub:

Edited by Прслин
Link to comment

Malo sam komentarisao Gothic serijal, na drugom topilku, pa rekoh da probam konacno treci deo, posto me je drugi smorio(dzabe uzeh original), u par pokusaja igranja. Instalirah trojku sa community patchom. Mehanika je slicna kao kod dvojke, mada moram priznati, da je magija bolje implementirana, te blizu pocetka mogu nauciti neke osnovne magije. Melee stil borbe je retardiran, kao i ranije i stvarno me je nerviralo kada sam par puta umlacen od pojedinacnog protivnika. Na kraju napakovah strele, uzeh Fireball i sada je malo lakse. 

Dosta bolji utisak, u odnosu na drugi deo. Shadowbeast cave. :Hail:

 

Ja sam ga igrao dosta davno, bio mi je zanimljiv, ali ga nisam završio, kao ni dve trećine igara koje igram. Smorila me je izuzetno teška geografija Nordmara, gomila ispresecanih litica i brda, bez jasnog puta, što dovodi do puno lutanja po mapi i upadanja u ćorsokake. Da bi igrao efikasno, praktično moraš da napamet znaš gde se šta nalazi i kako do toga da stigneš, a dok to naučiš, zalutaš hiljadu puta. Sa druge strane, Varant je odličan, ubedljivo najbolji deo mape, dok je Myrtana sasvim pristojna, ali smara sa gradovima kojima vladaju Orci (još ako kreneš da ih oslobađaš, bude krajnje repetitivno).

 

Ja sam igrao kao melee lik, i ljudi na netu kažu da je to najgore i najdosadnije, a može biti i dosta zajebano kada se tučeš sa više protivnika. Sa druge strane, casteri su najbolji, ali pred kraj igre postanu overpowered, naročito kad se uzme perk za automatsku regneraciju mane i AoE spelovi.

 

EDIT : Muzika je jedna od najboljih u igrama ikad, u Ishtaru sam ostavio avatara da stoji kako bih mogao da slušam temu.

Edited by Ayatollah
Link to comment

Uhvatila me PS1 nostalgija, te igram Parasite Eve 2, preko emulatora. Igra jeste Resident Evil klon(po nacinu borbe), no ima dovoljno originalnosti da bi bila hit. Kritika nije bila odusevljena, no igraci su je realno ocenili kao jedan od boljih PS1 naslova. Za mene je sigurno u top 10 PS1 igara. ^_^

Videh sinoc da je krajem 2010. i pocetkom 2011. godine, izasao treci deo, The 3rd Birthday, kao PSP ekskluziva. RPG pucacina, iz treceg lica. Nisam mogao odoleti da ne probam. Gameplay je fluidan, kada se savlada mehanika igre. Dosta je dinamicnija od prethodnih delova i neuporedivo teza. Grafika je naravno dosta bolja, sto je i ocekivano, nakon duge pauze izmedju naslova.

Edited by Miljenko
Link to comment

Dobar je (bio) Parasite Eve 2, probaj i Dino Crisis 2 ako nisi ... ja sam pre 3-4 meseca podesio ePSXe, igrao malo Resident Evil 3 i Wipeout 3 SE ... bas prija kad se zavalis u kauc i igras joypadom neku od onih malobrojnih igrica za konzole sto valjaju.

 

Danas sam testirao koliko je ScummVM "couch friendly". Joypad radi, ali fullscreen na sekundarnom monitoru izgleda ne moze. Mada, s obzirom koliko sam lenj, verovatno je bolje da odmah odgledam walkthrough-e P&C avantura koje sam "oduvek zeleo da igram ali nikako da nadjem vremena" na youtube umesto sto se bakcem emulacijom ...

 

Link to comment

Igrao sam Dino Crisis 2, mada ne skoro. Previse je sablonski za moj ukus. Ne mozes se izgubiti i da hoces. Prvi Dino Crisis je dosta bolji. Bolje odradjena borba, te vrhunska tenzija, ako ostanes samo sa strelicama protiv "dinica". 

Resident Evil 3 ili popularni "Stars", sam prelazio dok nisam dobio sve price na kraju igre. :lolol:

Code: Veronica mi je verovatno omiljena Resident Evil igra. Igrao sam je proslog leta, preko Dreamcast emulatora i dalje ostavlja isti dobar utisak.

Link to comment

Vrli gejmeri, dajte temeljne komentare o ovim igrama:

State of Decay 

Watch Dogs

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

 

Igra mi se nešto al' sam lenj da sam probam

Link to comment

Igrao sam jedno vreme State of Decay i ali sam sticajem okonosti morao da preinstaliram sistem pa mu se nisam vratio.

RPG Zombi GTA :D

Meni je odličan, baš dobra Zombi igra a da nije samo klasično razbijanje lobanja.

Treba imati u vidu i da je zapravo low-budget igra, onda se više ceni šta sve ima unutra da se radi. 

Ako ti se dopalo što si video na netu, nećeš se razočarati, mislim i da je dobra kao 'druga' igra uz nešto atraktivnije sa više akcije.

 

Zavisi i šta će ti najbolje da legne na ovu vrućinu, dosta su ti različite ideje.

Ja sam prošle nedelje počeo neplanirano Far Cry 3 i poprilično sam oduševljen, idealno mi se sad uklopilo a izbegavao sam je odavno  :lolol:

Link to comment

Tomb Raider je odlična stvar, probaj definitivno. Ljudi su se žalili (dobro, Filipenko se žalio) da je Uncharted rip-off u pitanju, ali pošto tu seriju nikad nisam igrao, meni nije smetalo. Odličan reboot, dosta dobro dramatizovan, prelepo izgleda, akcija je više nego solidna, voice acting takođe na nivou... ne zna čovek šta da joj zameri.

 

Edit: U stvari setio sam se, na početku igre pojavljuje se ovaj idiotski kadar, Lara visi naglavačke sa tavanice u nekoj pećini...

 

lara-hanging.jpg

 

... a šiške joj padaju nagore :isuse:

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...