Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

ja citala, uopsteno je ...naviti sat pola sata ranije pa zaspi...pa kad bih mogla eto tako da zaspim kad se kaze...

Bas tako. I nema pravila nekad budem super svež kad sletim na west coast a nekad se raspadam tri dana i isto to za far east. Džaba im sve, da postoji lek platio bi koliko kosta da kosta

Link to comment

Hvala na odgovorima, nadam se da u septembru generalno ima manje nepogoda nego sredinom leta. Iz prethodna dva puta sam stekao utisak da je taj terminal prilično pust uveče par sati pre nego što kreće taj let za Sidnej. U svakom slučaju se iz prethodnog iskustva ne bih usudio za ovakav kratak razmak da se vraćam preko SF ili LA.

 

SaE

Ispostavilo se da mi vreme u Teksasu nije najveći problem za ovaj put, otkazan za bolje vreme zbog nepogoda na krajnjem odredištu (Florida).

 

SaE

Link to comment

http://www.exyuaviation.com/2017/09/hainan-airlines-launches-belgrade.html


Hainan Airlines has commenced operations between Beijing and Belgrade via Prague, becoming the first Chinese carrier to maintain services to Serbia in 25 years. Furthermore, the airline becomes the first to link the Chinese and Serbian capitals in seventeen years.

 

 

8.jpg

 

10.jpg

 

Ono sto je jos interesantno u clanku je i ovo:

 

Hainan has secured fifth freedom rights between Prague and Belgrade, allowing it to sell tickets on the sector.

 

Link to comment

A šta je ovo drugo? Da ne jurim po netu sa telefona. Freedom rights

 

....shit has hit the fan...

 

Znaci da imaju prava da prodaju karte i za Beograd-Prag segment, ne samo Beograd-Peking i Prag-Peking.

Link to comment

letim danas za satak u 11:40 iz pekinga za moskvu sa 14 kineza. zove me jedan od njih u 8:20 da informise kako su na checkingu, a ja na krovu zgrade pusim i pijem kafu. nisam imao srca da mu kazrm da se nisam ni istusirao, nego reko u taksiju sam, idite vi na pasosku pa se vidimo na aerodromu.

 

kad letis cesto odredjenu destinaciju stvori se rutina i osecaj za vreme. ja se za moskvu spakujem bukvalno za 5 min. tu meni pade na pamet nas jms. videli smo mnogo interesantne informacije po mnogim piranjima, ali ne secam se da je spomenuo rutinu pakovanja, specijalne torbe i kako munjevito proci security.

 

moj rekord je poslovno i malo privatno 40 dana u juznoj africi, argentini i brazilu, sa temperaturama od minusa do +30 sa carry on koferom i torbom za komp.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...