Jump to content
IGNORED

Srbija


Delija67

Recommended Posts

Mislim, jesi boravio u onim kontejnerima?

 

Da, sa suprugom i ćerkom. Prošle godine su bili u lošijem stanju, ove godine su malo sređeni: novi dušeci, očišćene klime, promenjen ulaz u kupatilo. Subota noć se mora rezervisati danima unapred, ostalim danima nije gužva.

Link to comment

Da, sa suprugom i ćerkom. Prošle godine su bili u lošijem stanju, ove godine su malo sređeni: novi dušeci, očišćene klime, promenjen ulaz u kupatilo. Subota noć se mora rezervisati danima unapred, ostalim danima nije gužva.

Bilo je čini mi se pre par godina i neki prevoz čamcem do tamo od blokova, neka tura...
Link to comment

Bilo je čini mi se pre par godina i neki prevoz čamcem do tamo od blokova, neka tura...

 

Jeste, ali mislim da je više nema. Katamaran koji je vozio, još uvek je u marini.

Link to comment

Jeste, ali mislim da je više nema. Katamaran koji je vozio, još uvek je u marini.

Da to mislim da je bilo jedva jedno leto. Kod blokova im još stoji splav i bilbord ali zaključano sve...
Link to comment

 

eto... a ako ajvi zna za jos neko jezero na fruskoj (a zna, jedino sto je ona sad na letovanju, cini mi se) koje je dobro za kupanjac neka nam svima kaze (ili nek nam posalje PM ukoliko ne zeli da i ta tajna jezera budu posecena kao sto je sad beli kamen :-)

 

 

 

 

da,guzve je problem svuda,otkad su svi ljudi nesto krenuli da se pomeraju i ,,odlaze u prirodu,, vikendom nigde ne mozes naci pusto mesto...cak ni na nekim potpuno opskurnim mestima na Dunavu a kamoli na nekim popularnijim i lepsim ..

 

ja nisam toliki poznavaoc Fruskogorskih jezera koliko suma  :wub:  ali evo neki spisak http://fruskac.net/rs/lokacije/jezera sa kratkim opisima,moji favoriti zbog velicine za veslanje su Bruje i Moharac..

Link to comment

 

Nadam se da ste prešli u Ilok, ima i tu tvrđavica i verovatno je obala uređenija od BPalanke plus iznad Principovac.

Edited by čekmeže
Link to comment

Nem pojma, nisam bio u BPalanci na vodi ali mi iz Iloka nije delovalo ništa posebno, s tim da je to bilo pre nekoliko godina. Čarda nije radila, sami Palančani su mi pričali da je kod njih noću mrak a preko sija.

Link to comment

Nadam se da ste prešli u Ilok, ima i tu tvrđavica i verovatno je obala uređenija od BPalanke plus iznad Principovac.

Nazalost ne, posto nismo poneli pasose..

Link to comment

Da li neko mozda zna kako moze da se uhvati pouzdan prevoz camcem do Bele stene? Da li je bolji ici u Visnjicu ili pak s pancevacke strane, u onaj Capljin?

Link to comment

Da li neko mozda zna kako moze da se uhvati pouzdan prevoz camcem do Bele stene? Da li je bolji ici u Visnjicu ili pak s pancevacke strane, u onaj Capljin?

 

Po meni, bolje sa pančevačke strane. Kraće traje, manje sunca.

Link to comment

Nemam ove godine u planu takvo putovanje, ali palo mi je na pamet - šta bi bilo najbolje rešenje za jednodnevni izlet na povratku sa egejskog mora u Beograd? Znači, u scenariju da se ne vozi cela kilometraža u jednom danu, već da se negde prekrati noćenjem uz višečasovno razgledanje/uživanje. 

 

Pada mi na pamet Vlasinsko jezero. Je li bio neko tamo? Šta ima da se vidi? Smeštaj, cene?

Link to comment

Da, snašao sam se, do Čapljina i sve je vrlo organizovano, ima parking, 200 dinara je povratna karta. Preporuka!

 

bio prošlog vikenda, išao sa pančevačke strane. u subotu nije bilo gužve, bilo relativno OK, u nedelju pakao - čamci jedan do drugog, cika, vriska i mandrili na skuterima koji divljaju na 5 metera od kupača

 

pivo hladno i jeftino, ali tu gde smo se zaboli stalno defilovali neki poluprofili, sve tetovaže tigrova, orlova, ostroga, ocila, bogorodica preko pola leđa, grbovi fudbalskih klubova, i slično. pijani, preglasni, krezavi - što mi je pokvarilo ukupni utisak.

 

jeli riblju čorbu u subotu u onoj najvećoj čardi Utva (200 dinara porcija) i to je, potpisujem, najgora čorba koju sam pojeo u životu. pretrpano komadeškama loše izdinstanog luka, samo bela riba unutra, sve pliva u ulju.

 

deverika na tanjirači isto smešno jeftina, samo to ima u kafanama, dobro spremljena, ali je ne seckaju po boku, prepuna kostiju. sutradan uzeli i neke ćevape - nejestiva smesa soje i bajate svinjetine.

 

lepo mesto, ali pretrpano

Link to comment
  • 4 weeks later...

Idemo do Zlatara iz Beograda. Da li je najbolje da idem Ibarskom do novog autoputa Ljig - Preljine pa onda na Cacak, Uzice i dole do Zlatarskog jezera?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...