Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

vozim ja skuter i vidim kevu kako mi mase :) i ja mashem njoj....posle kada sam sisla samo sto me nije istukla na plazi ...kaze jesi li ti videla da ti govorim da usporis!...prebrzo vozis, neces ti meni vise sedati nigde :lolol:

 

ju, fala Bogu ne zivim sa njom :)

 

a morgana je carica da se zna! :D

idem uskoro, ne ide mi se a jedva cekam da dodjem u LA i bacim se mojim momcima u zagrljaj ❤️

Edited by mustang
Link to comment

a samo da dodam dok nije zatrudnela moja majka je vozila motor...a sad vozi kao kornjaca..ako pise ogranicenje 40, ona vozi 30...da treniras zivce idealno

Edited by mustang
Link to comment

dzabe.

 

al nabijem ih na onu stvar za sezonske cene. nije bilo karata osim biznis klase 162€. bilo za par dan dana kasnije ekonomska za 150€

 

a air serbia jos grdji...ekonomska za moj datum 243€.

 

naravno u biznis klasi cekas red ko i svi ostali i nemaju viski...plus dobijes coveka sa paradentozom koji voli da prica...a onda dodjes na srpsku carinu i duzescekas da prodjes nego let sto je trajao :lolol: ...bukvalno

 

montenegro airlines posada je super cool kao uvek. milina sa njima ici. i mladi piloti ne zna se ko je bolji frajer...dal pilot ili kopilot :D

Edited by mustang
Link to comment

o jebenga. bas sad gledam, naredna 3-4 dana su karte urnebesno skupe, od 2. septembra su cijene ok. vrebam let za 5. septembar, sad je 64 e, cekam jos 2 dana hoce li se spustiti.

 

cijene na liniji tiv/pg - bgd su i inace cista nebuloza. ne letim ako je povratna iznad 105/jednosmjerna iznad 65 eura, to mi je strogo pravilo, ali ja sam fleksibilna s datumima pa mogu tako da se postavim, a i jako dobro podnosim autobus.

Edited by morgana
Link to comment

da da 105€ je regularna u jednom pravcu u sezoni....super je sto si fleksibilna. da nije bilo ove za 162€ ja bih sela na blue line. ali i to je realno previse...smanjili su broj dnevnoh aviona pa zato valjda

 

 

slikah prizor pre ulaska u avion ❤️

Edited by mustang
Link to comment

pre nego se zaljubite u montenegro airlines, imajte u vidu da im se dogadja u sezoni da poslednji dnevni let za Tivat koji kasni u dolasku a samim tim i u odlasku preusmere u Podgoricu... pa onda laganeze busom do Tivta, na aerodrom koji je zatvoren i u mraku, sa ponekim taksistom koji trazi fantasticnu sumu za voznju bilo gde. 

Link to comment

a jes...i mi smo kasnili nisu mogli da nadju gde im je clan posade :lolol: ali ne bih pristala pa idem do podgorice ni pod razno. i prvi put cujem za to ObiW

Edited by mustang
Link to comment

pre nego se zaljubite u montenegro airlines, imajte u vidu da im se dogadja u sezoni da poslednji dnevni let za Tivat koji kasni u dolasku a samim tim i u odlasku preusmere u Podgoricu... pa onda laganeze busom do Tivta, na aerodrom koji je zatvoren i u mraku, sa ponekim taksistom koji trazi fantasticnu sumu za voznju bilo gde.

Da i oni su raspad... Krajem jula let koji je trebao da leti u 17.10 odložen na kraju za 19.40 iz Tivta...
Link to comment

a jes...i mi smo kasnili nisu mogli da nadju gde im je clan posade :lolol: ali ne bih pristala pa idem do podgorice ni pod razno. i prvi put cujem za to ObiW

 

Eh sta propustas... znas kako je lep tivatski aerodrom u 23:30... romantika, bolan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...