Jump to content

Photo

Bolesni what's up

• Please log in to reply
3079 replies to this topic

#3076 Frank Pembleton

Frank Pembleton

...the shit has hit the fan

• Members
  • 33,393 posts

Posted 22 October 2017 - 14:15:40

Biće to ok. Ljudsko telo je čudo...

....shit has hit the fan...

#3077 precog

precog

porca troia

• Members
  • 4,607 posts

Posted 23 October 2017 - 10:30:11

Sta znam da vam kazem, malo sam ostala razocarana posle pregleda (imam do sad dva dobra iskustva sa ovim ortopedom). Pogledao je kratko prst, rekao da posto ne mozemo da snimamo, mozemo jedino da ispratimo kako ide, ali i on misli da taj prsten moze praviti problem. Sad vec dve nedelje ne nosim prsten redovno ili uopste ne, i stanje ne ide na gore, ali se ne popravlja mnogo (ta nadutost nije splasla, boli i dalje kada savijem prst, mada manje)

vidi sa fizijatrom ili fizioterapeutom.

#3078 I*m with the pilots

I*m with the pilots
  • Members
  • 2,603 posts

Posted 23 October 2017 - 10:40:24

vidi sa fizijatrom ili fizioterapeutom.

Znas kako, ovaj doca je (ujedno) i fizijatar, ili neki pandan nasem zvanju fizijatra. Tako mi objasnise, da u Nemackoj nemas "fizijatra" kao posebnog. Ortoped se bavi svime sto ima veze sa pokretljivoscu: kostima, misicima itd, i onda u zavisnosti od problema ti ili daje lekic, ili salje na intervenciju, ili kod fizioterapeuta na terapiju. A ovaj za sad ne smatra da treba ista od tog. Svakako cu otici ponovo za dve nedelje, kada se vratim sa odmora, ne stidim se ja. Nego sam sva kao hendikepirana, pazim da ne akam taj prst, ali onda zaboravim i to se zavrsi sa masnim psovanjem sveta ;D

#3079 precog

precog

porca troia

• Members
  • 4,607 posts

Posted 23 October 2017 - 11:38:30

Ja sam imao problem sa zglobom leve ruke pre 7-8 godina, lozio sam se nezagrejan u teretani. Isao kod ortopeda, usliko me rentgenom i odjavio me da mi nije nista. Trpeo sam to i dalje dok nisam spomenuo fizioterapeutu kod kog sam isao na masazu. Sanirao mi je to za 3-4 nedelje i od onda nisam vise imao problema. Preporucio mi da se manem satova.
Fizioterapeuti su majstori za ovakve zezancije.
Probaj, moze bit da ce da ti srede, pod uslovom da nije nesto gore (artritis).

#3080 I*m with the pilots

I*m with the pilots
  • Members
  • 2,603 posts

Posted 23 October 2017 - 12:08:03

Da sam u Beogradu, otisla bih odmah u Sokobanjsku kod fizijatra :)

Imam sutra inace masazu kod fizioterapeuta pa cu videti i sa njima