Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

i po koji Hermesov 409.jpg
Au, ovaj mi je najnovija fiksacija, odlepila sam za njim i moram što pre da ga imam.Inače, moj najobožavaniji ever je r86697ib.jpgYves Rocher ''Nature''taman mi crkavala bočica kad naleteh na njega opet i kupim, stariji je ''model'' pa ga nema toliko za naći.
Link to comment
ja imam malu primedbu na CK liniju parfema - sve to lepo mirise ali mnogo kratko traje...Armani - isti problem...
To posebno važi za ovaj poslednji, s druge strane, nisu skupi, pa se često menjaju i kupuju.
Link to comment

ja danas isla da kupim zimski parfem (ljeti preferiram d&g light blue ili l'eau pour kenzo) i od 20 koje novoomirisah 12 mirise na one revlonove iz '80-tih a 8 na prehrambene proizvode, najcesce bazooka zvake

Link to comment
ja danas isla da kupim zimski parfem (ljeti preferiram d&g light blue ili l'eau pour kenzo) i od 20 koje novoomirisah 12 mirise na one revlonove iz '80-tih a 8 na prehrambene proizvode, najcesce bazooka zvake
l'eau par kenzo angry.png moj jedan jedini.jedini koji ne dosadi. od muskih najbolje obozavam davidoff cool water, vise iz nazalnih nego iz sentimentalnih razloga.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...