Jump to content
IGNORED

a i venecija, berlin i kan nisu preko sveta


sailorman

Recommended Posts

nije mornarka odgovorna, ovo je tema o tome sta bismo obukli kad bismo (budemo) dobijali neku od velikih nagrada ili odlikovanja

ako je tako, nemam dvojbu

 

zardoz.jpg

 

ako valja koneriju, valja i meni

Link to comment

ako je tako, nemam dvojbu

 

zardoz.jpg

 

ako valja koneriju, valja i meni

Toni, to nije po pravilima dress coda, vide ti se bradavice..jedino na prekrojis ove tregere na paralelno, hm..

 

Meni je je 1 kompleksno pitanje. Skoro kao kad planiram kako cu potrosit jack pot na eurolotu, nikad mi ne dotekne za sve. Svakako bilo bi perla i kamencica...

 

Evo Colleen Atwood zna na sta mislim

http://image.dhgate.com/upload/php/bbs/20110301/1298946098.jpg

 

Sad, drugo je pitanje ko bi nategnuo korzet i kako bi nakon toga bilo s cirkulacijo, u nogama :(

Link to comment

mene su odvukli u neki muzej gde je visila ta aljina. ne znam da li jos visi al nije impresivna bez civiluka.

 

inace - da moram da idem negde tako formalno, odlucio bi se za skotsku nosnju - suknja, dokolenice i tako to.sto da ne. jes da nisam od njihovih al taman tolko nisam ni od leptir masne. a nesto ne vidim ni da zene imaju neke granice u tom pravcu pa sto bih ja. bio na par skotskih vencanja i bio impresioniran kako svi nekako dobro izgledaju u tome. opusteno a bitno. cak i ako se odlucis za bakandze, patike ili bilo koju alternativnu obucu (sto je meni bitno) stoji carski. jako me se dojmilo. e, sad, kazu da se kilt tradicionalno nosi bezgaca. raspitao sam se o tome medj domicilnima i generalno imaju isto pravilo - ako je iznajmljen, cega obavezne, ako nije, zavisi od toga kolko se nazdravlja pre obleke i od godisnjeg doba, naravno. svakako - jab kilt.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...