Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

Moze da se podize. Dizem evre normalno, sta pretekne nakon kupovine. Inteza internet kartica

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Da preciziram...sa Inernet kartice Komercijalne banke to ne biva...djavo im bubrezima bejzbol igrao.

Link to comment

ok,hvala :)

imam ja internet karticu ali mi treba za jedan sajt na kom ima popust za prvu kupovinu a ja vec kupovala pa mi ne daju popust pa reko da ukucam neciju debitnu za taj  jedan put

onda cu pokusati pa ako moze super ako ne nista

Link to comment
  • 4 months later...

Knjige kupujem na Bookdepository.com, ali sada sam na Amazonu našla dosta naslova koji me zanimaju i jeftiniji su do 3x (sa poštarinom!), a neke od njih su polovne.

Da li je neko naručivao polovne knjige na amazonu i da li to stiže ok? Da li predugo putuje iz Amerike?

Link to comment

Knjige kupujem na Bookdepository.com, ali sada sam na Amazonu našla dosta naslova koji me zanimaju i jeftiniji su do 3x (sa poštarinom!), a neke od njih su polovne.

Da li je neko naručivao polovne knjige na amazonu i da li to stiže ok? Da li predugo putuje iz Amerike?

Ja sam kupio jedno 15-ak polovinih knjiga i nikad nisam imao problem. Kupovao sam one koje su oznacene "Used - Like New". Za put to Srbije ne znam koliko bi uzelo.

Link to comment

Ja sam kupio jedno 15-ak polovinih knjiga i nikad nisam imao problem. Kupovao sam one koje su oznacene "Used - Like New". Za put to Srbije ne znam koliko bi uzelo.

Naznačeno je oko 3,50 $
Link to comment

To mi je vec sumnjivo, jer su toliki troskovi za postarinu po Americi.

 

Kupi jednu, pa ces vidjeti kako ide.

 

Odbio mi je kupovinu polovnih knjiga, kaže taj prodavac ne šalje overseas.

Kupila sam nove, i dalje su, zajedno sa shippingom, jeftinije nego na bookdepository.

Link to comment

Imas naznaceno kod svakog prodavca gde salju. Neki salju svuda, neki ne. Postarina je mislim oko $18 za medjunarodne posiljke. Isplati se mozda ponekad za knjige koje kostaju 1 cent ili tako nesto, ali s druge strane takve nove isto ne kostaju previse.

Mozda mozes da probas na nemackom amazonu, ima i tamo prodavaca koji salju iz Amerike, ali je postarina uvek fiksnih 3e (za Nemacku, ali mozda vazi i za Srbiju, jer je ionako medjunarodno). Bookdepository je takodje aktivan na amazonu, par puta sam kupio knjige kod njih (nove) koje su bile 10-15e jeftinije nego direktno od amazona.

Link to comment

Bookdepository je takodje aktivan na amazonu, par puta sam kupio knjige kod njih (nove) koje su bile 10-15e jeftinije nego direktno od amazona.

 

jel to nešto posebno tražiš ili tražiš po naslovu, pa onda listaš sve prodavce? ja tako i onda biram najjeftinijeg. 

nove knjige su 30% jeftinije na amazonu, sa shippingom, makar te koje sam ja tražila.

Link to comment

Naravno. Amazon je u principu uvek najjeftiniji ili jednako skup kao i svi ostali, ali bacim pogled, pise uvek koja je najniza ponuda. Elem, desilo se tako da 3-4 puta kupim od bookdepositorya kao amazon marketplace prodavca - nisam ni gledao na pocetku ko je, nego sam dobijao one bookdepository markere za citanje.

Link to comment
  • 3 weeks later...

narucivala sam nesto sa nekog naseg sajat i isporucuju bex-om i popunjavam ovo-ono kad pitanje o nacinu placanja ja kliknem pouzecem i ispade stavka -60din

jel to postalo praksa ili je izuzetak da se placanje pouzecem naplacuje posebno?  :o

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...