Jump to content
IGNORED

underwear iliti vesh nash nasushni


pcelica

Recommended Posts

ajd sad kad sam vec rekla i pochela onu trollchinu na dc.elem, zene koji vesh preferirate?koji nosite? svaki dan, zimi, leti, kad se rekreirate, kad se relaksirate :)imate li ves za specijalne prilike?ja npr, preferiram pamuk za svaki dan. obichan jednostavan, bez slika :Ddodushe u intimisimu sam pazarila neke koje nisu pamuchne a istog su ranga prijatnosti. (otud pitanje za intimisimi wink.gif ) za gornju lozu pak obichno je tu neka chipka. do pre par godina to su bili punjeni a sad iskljuchivo bez fishbajna i bez punjenja (tako mi doshlo, stacu).od egzotike, tu su saten (crni) i raznorazne chipke, shto u Y varijanti (tange) sto bokserice. zatim i set preko neophodnih haltera. priznajem, egzotiku nosim samo ponekad, kad se osecam u fazonu :lol:svoju kolekciju sam uglavnom stvorila tijekom boravka u inozemstvu. i to malo intimisimi, malo h&m, malo sta se vec nadje i eto.u beogradu su mi cene jednostavno prenapucane.edit@ 15.38vidim da su neophodne ilustracije da bi mozda neko i guknuo koju ovde :Pevo vake npr za svaki dan pamuchne ofkors V267973_B038.jpgili nesto ovakoV267974_B039.jpgrecimo ovo mi je super, al kad sam u fazonu :Pi mozda bolje u crnoj bojiV270572.jpg

Edited by pcelica
Link to comment

Nek' sam seljanka, al' slaba sam na wonderbra :wub:wonderbra.jpgWonderbra01.jpgipak, odistinski fetish su mi carape, ali za to izlaganje moram detaljno da se spremim, za sada samo trejler (ovakve najbolje volim):primark1.jpg

Link to comment
svaki dan, zimi, leti, kad se rekreirate, kad se relaksirate :) imate li ves za specijalne prilike?ja npr, preferiram pamuk za svaki dan. obichan jednostavan, bez slika :D
i ja imam onaj famozni A i B team, ali nekako sve više sumnjam u upotrebnu vrijednost te klasifikacije. kako bilo, da ne trolujem, isto običan pamuk, onaj neki pamuk sa elastinom i taj sjajni (saten?), čipka slabo, jer se nakon nekoliko pranja skvrči i grebe. uglavnom H&M, nešto malo under colors, skiny, ali mi je zapravo najdraži DIM

e da, a imam i jedne specijalke za zimu, bile, debele, pamučne, duboke do iznad struka, sa laštikom na struku i na obe nogavice, mondenog proizvođača Galeb-Omiš. jednostavno medicinar u meni mi ne da ih rashodujem...

Link to comment

Ah, kupovina brushaltera je za mene jedna velika frustracija jer nosim D korpe, koje se po pravilu ne prave za uzan grudni koš, tako da ako mogu lepo da ga zakopčam, ne mogu da mi stanu grudi, a ako mi je taman u grudima, na leđima mi se popne tako da mu to više nego brus, dođe kao neki padobran. Zatim, za 75D je izbor ili krajnje bedan ili su na raspolaganju firmirani brushalteri koji se plaćaju suvim zlatom. Inače, danas sam saznala da postoje krojačice koje šiju brushaltere, da neko ne zna koju? I ako ovde ima još posrnulih vit big bubiz sa sličnim problemom, deder nek podele sa mnom svoju tehniku pakovanja dojaka...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...