Jump to content
IGNORED

Big Little Lies


Mil@n

Recommended Posts

Sinoć sam odgledala 6. i 7. epizodu.

Sve u svemu sjajna serija. Možda je kavlitet u tome što je sve epizode režirao isti režiser.

 

Jedino što mi je zasmetalo je što su šestogodišnja deca prikazana kao samoosvešćene individue koje sa svojim roditeljima komuniciraju na ravnoj nozi o svemu, što perfektno čitaju, ššto ta deca imaju muzički ukus koji jeste odličan, ali stvarno  :D , ali dobro, to ne kvari celokupni utisak.

Link to comment

ja sam zadovoljna sto sam odmah na pocetku pogodila ko dise, ko je ubiven i u zadnjoj epizodi ko je zavrsio stvar :)

vrlo suptilno su nam davali unapred odgovore :D

 

a jes malo ga preterase sa decijim muzickim ukusom...pa nek je i monteray :D

Edited by mustang
Link to comment
  • 4 weeks later...

jel jos neko ima ko ne moze dalje od prve epizode?

 

izvestaceno?

neinteresantno?

 

ili je problem (opet) u meni... ????

Edited by mlatko
Link to comment

ti cuti, cekam Miralema... Ajant jel bio vec? Pruzicu jos jednom sansu (ali prvoj episodi opet jer nista pri kraju nisam povatao)

 

 

tebi razumem da je super...

Link to comment

a sto razumes da je meni super? zato sto sam zensko? ..chutim...but you know the answer ... [emoji38]ol:

Neee [emoji51] otkud ti to? nije states? imao sam sumnje da je mozda australija, jer mi malo cudna ambijentacija.
Link to comment
  • 1 year later...
On 28.6.2017. at 18:34, mlatko said:

jel jos neko ima ko ne moze dalje od prve epizode?

 

izvestaceno?

neinteresantno?

 

ili je problem (opet) u meni... ????

 

Nije problem u tebi, meni je sve što sam pročitao o seriji delovalo kao tipična feministička propaganda, tako da nisam mogao da nateram sebe da odgledam ni prvu.

 

Ali, a ima ali,  noćas sam pred spavanje naleteo na standardnu HBO-ovu coming soon špicu, koja je otprilike išla ovako, Deadpool 2, Mission Impossible: Fallout, True Detective... ali se onda na kraju pojavilo i "nova sezona Big Little Lies", što me je iznenadilo s obzirom da sam mislio da je u pitanju bila tipična mini serija.

 

 

Uglavnom, ko je voleo ili voli, uskoro kreće nova sezona.

Edited by Jeremija
Link to comment
42 minutes ago, Jeremija said:

 

Nije problem u tebi, meni je sve što sam pročitao o seriji delovalo kao tipična feministička propaganda

 

:blink:

Link to comment
On 7.1.2019. at 12:44, Jeremija said:

 

Nije problem u tebi, meni je sve što sam pročitao o seriji delovalo kao tipična feministička propaganda, tako da nisam mogao da nateram sebe da odgledam ni prvu.

 

 

 

:isuse:

 

Za dugu sezonu  ne znam šta bih rekla. Priča iz prve je završena, kakav materijal i kvalitet treba da se dogode, pa da nadmaše domete prve sezone.

Link to comment

Pa iskreno sumnjam da ce dostici taj nivo iz prve, kako to vec uglavnom biva, ali jedva cekam, odlicna serija, prica, gluma, tako da idemo "feministkinje" u nove pobede [emoji41]

 

 

Link to comment

Ja ću za drugu sezonu jednostavno da se pretvaram da ne postoji osim ako ovde ili na nekoliko drugih mesta ne pročitam da vredi obratiti pažnju.

Link to comment

mojoj kevi prošle godine neka drugarica dala na flešku sve epizode. gledala je 17 puta. ja jednom :) sviđa nam se. prvo sam negde iskopala da je rečeno da se neće raditi nastavak, ali posle su, mislim baš na dodeli globa, objavili da se ponovo okupljaju. 

majka i ja smo dumale šta može da bude a da ga ne useru. najlogičnije nam je bilo da se vrate na događaje koji su prethodili svemu ovome što smo videli... ali mislim da sam posle negde pročitala da nisu usvojili naš telepatski poslat predlog.

sad ne znam kako se ovo uopšte gleda ako ne dobiješ već skinuto

Link to comment
6 minutes ago, slepa živana said:

sad ne znam kako se ovo uopšte gleda ako ne dobiješ već skinuto

 

Ima na hbogo. 

 

Ma odlična je serija, jedna od boljih poslednjih godina (to je i do toga što malo šta dobro izlazi). Svakako treba šacnuti.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...