Jump to content
IGNORED

uskoro stize


mustang

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bright Billy

    9

  • mustang

    6

  • Ajant23

    5

  • Pečorin

    5

Na Hulu uskoro stiže antologijska SF serija Dimension 404, gde će svaka epizoda biti tretirana kao film za sebe:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uglavnom, neko mi reče da će serija uskoro da se pojavi i kod nas, i to prvo na HBO GO, a onda na "normalnom" HBO-u. Ako su lagali mene, sad ja lažem vas...   :D

Edited by Jeremija
Link to comment
  • 3 weeks later...

nekako sam skeptik glede ovih nemanjića. mislim da rts, uopšte domaća kinematografija, nije dorasla ni po jednom osnovu ovakvom istorijskom spektaklu.

na prvi pogled mi kostim zaličio na onaj iz kosovskog boja. verujem da smo(su) odmakli od toga prilično, ali mislim da to nije dovoljno za neko kvalitetno delo

 

gordan mihić je pisac scenarija, a reditelj je marko marinković(moj rođak sa sela, ona voli zvezdu :rolf:)

vojin ćetković je stefan prvovenčani, a mićanović sv. sava

Link to comment

Pročitah "A Mićalović Sveti Sava"

 

Mada, u ovom rođačko-bračnom klanskom poduhvatu vjerovatno bi i to moglo da je neko iz bračnog para Ćetković-Mićalović dovoljno insistirao

Link to comment

Pročitah "A Mićalović Sveti Sava"

 

Mada, u ovom rođačko-bračnom klanskom poduhvatu vjerovatno bi i to moglo da je neko iz bračnog para Ćetković-Mićalović dovoljno insistirao

:lolol:

to sam prvo otkucao, pa sam se ispravio

 

 

jbt. sad videh sloboda igra vojinovu/stefanovu ženu

:issue:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

E, Bašić DoP...

Sa te strane ne bi trebalo da bude "problema".

Ipak bojim se da finansijski/produkciono nema ovde uslova za jedan takav epski zahvat...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Meni se ni Boj na Kosovu nije dopao, do negledljivosti.

Teme u oba slučaja jesu vrhunske i zanimaju me, videćemo tek za Nemanjiće.

Što se trejlera tiče, suviše je teatralan po mom mišljenju, verovatno bi mi se u pozorištu svideo na tiviju teško

Link to comment

E, Bašić DoP...

Sa te strane ne bi trebalo da bude "problema".

Ipak bojim se da finansijski/produkciono nema ovde uslova za jedan takav epski zahvat...

....shit has hit the fan...

U vecini nasih filmova i serija fotka nije problem, tu jos imamo kakav-takav standard.

 

Kod ovih konkretno, mislim da ni love nece faliti. Problem ce verovatno opet biti glumci koji ne znaju da glume, pa se posle vade na scenario koji je sklepan najstrasnije...

Link to comment

Već miriše na teatarsko/teatralno preglumljivanje, gdje će svi biti sa motkom u dupetu kao da su na takmičenju besjednika za nasljednika Miloša Žutića. Malo životnosti i prirodnosti ne bi bilo naodmet.

Link to comment

Već miriše na teatarsko/teatralno preglumljivanje, gdje će svi biti sa motkom u dupetu kao da su na takmičenju besjednika za nasljednika Miloša Žutića. Malo životnosti i prirodnosti ne bi bilo naodmet.

Eh pa to je problem sa našim glumcima odvajkada. Uvek su bili pozorišni a ne filmski glumci.

Bečenje, kreveljenje i mahanje rukama...

Link to comment

Da prostite, meni su i slika i ton u nasim filmovima katastrofalni ili losi. A evo juce na onoj srpskoj naucnoj televiziji  :s_w: uhvatim neki studentski kratkometrazni film sa FDU, izgledao mi je super. Ne zapamtih ime DOPa, ali imao je neki nadimak. Scenario i rezija neka devojka. Film je o nekom navijacu geju koji se svadja sa deckom pa ih napadaju neka dva sabana iz kraja (sa sve citatima iz Bureta baruta). Gluma losa, ali mi je zato kamera privukla paznju, iznenadio sam se. Nije to bila neka ekstravaganca™ ali izgledao je bolje od bilo kog Sotrinog ili Bajicevog cesljanja babe, a vala bolje i od ovog trejlera za nemanjice. 

 

LM, sta se desi da kod skup(lj)ih produkcija to sve ode dodjavola, ne znam. 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...