Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

nije to petao :lolol:

nemoj molim te! :) ...dosta smo bili neispavani dok je bio bas mali...napokon da danemo dusom da ima dusu za nas :D..uklopili smo bioritam svi troje napokon.

 

srecom spava taj kad je sam....ali ne znam kako ce biti za koju nedelju kada bude ostajao duze sam. od jutros me drzi budnom...povraca...izbacio cep od flase, stavljam mu prst u grlo ali osim tecnosti nista vece ne izbacuje...a kao da ga gusi nesto.

 

a sigurno je razmazen. sve razmazim oko sebe, to nije normalno. svi ko pusteni sa lanca...kad sam budala.

Edited by mustang
Link to comment

 od jutros me drzi budnom...povraca...izbacio cep od flase, stavljam mu prst u grlo ali osim tecnosti nista vece ne izbacuje...a kao da ga gusi nesto.

 

U vezi progutavanja koječega: ako ima kod vas u amerikama, kupi 3-procentni rastvor hidrogen peroksida i jedan mali špric (bez igle). Drži to pri ruci. Psa ćeš lako i bezopasno naterati da povraća tako što ćeš mu u grlo (koren jezika) sasuti špricem 5 ml 3% rastvora hidrogen peroksida.

 

Neka me isprave ostali ako ovaj savet ne valja.

 

Ja to držim u kući za zlu ne trebalo, i nosimo kad idemo negde. Bojim se da moje alavo kuče ne proguta neki otrov ili nešto što liči na otrov. Jednom sam video kada je progutala neke izduvane party balone povezane kanapom, pa je brže bolje hidrogenom naterana da ih povrati.

Edited by Frile
Link to comment

nije to petao :lolol:

nemoj molim te! :) ...dosta smo bili neispavani dok je bio bas mali...napokon da danemo dusom da ima dusu za nas :D..uklopili smo bioritam svi troje napokon.

 

srecom spava taj kad je sam....ali ne znam kako ce biti za koju nedelju kada bude ostajao duze sam. od jutros me drzi budnom...povraca...izbacio cep od flase, stavljam mu prst u grlo ali osim tecnosti nista vece ne izbacuje...a kao da ga gusi nesto.

 

a sigurno je razmazen. sve razmazim oko sebe, to nije normalno. svi ko pusteni sa lanca...kad sam budala.

 

 

Linex probiotic sa malo džema, namaži nepce i sačekaj.

Ako ne uzima vodu za 5-10 minuta vodi kod vet-a na snimanje želudca.

Svašta je moguće.

Link to comment
  • 2 weeks later...

ne znam za vas..ali mi svi sto imamo bretonce nismo normalni...i svi se isto ponasaju...jutros kad je muz dosao sa posaa

 

kad sam se ja probudila svi smo bili ko sardine poredjani, pripijeni, iako smo oboje imali mesta sa slobodne strane

Edited by mustang
Link to comment
  • 1 month later...

ceo dan je lud....dobio je po onoj stvari od tek porodjene blue nose pitbulke koju je pokusao da naskace,onda je pojeo duplo vise hrane nego obicno i ceo dan mi se guzi da mi sedi u krilu ili da ga nosim. i sad pogled...ne znam da li je ljut ili razmislja cime bi se zanimao

Link to comment

ceo dan je lud....dobio je po onoj stvari od tek porodjene blue nose pitbulke koju je pokusao da naskace,onda je pojeo duplo vise hrane nego obicno

hrana provereno leči sve ljubavne jade :D

 

ajvan ima oči dobrog čoveka :heart:

Link to comment

ma dusa je od psa, nije sto je moj :D

kad mi se ufunja ujutru da se mazimo i tako 10-15 minuta, terapija za lep dan uspesna od starta. a sve namesta obraz da ga ljubim tu, pa onda dize vrat, sad tu, pa opet obraz...pa me zagrli sapicom.... a gledate u oci...

 

 

hehe i ja mislim da je pojeo duplo zbog pitbulke :)

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...