Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

 

Švajcarski teniser Rodžer Federer angažovao je Ivana Ljubičića za trenera I uz njega se nada da će sledeće godine biti jos bolji a ujedno i da će naći rešenje za Novaka Đokovića koji mu je u 2015. godini u finalu oduzeo tri Gren Slema.

“Novaka je bilo teško pobediti, posebno u velikim mečevima. Ima neverovatno samopouzdanje i nadam se da će mu ono pasti pre ili kasnije, ali svejedno vredno radim da bih ga stigao. Jednostavno, Novak je postao teniser kojeg je teško pobediti. Svoju igru je odveo na novi nivo i teže mi je da dominiram u duelima sa njim. Ali, ostvario sam nekoliko pobeda u našim susretima i zaista uživam u njima”.

 

Upitan da li mu je Novak najveći rival tačnije da li mu je teže da igra sa njim ili sa Rafaelom Nadal, Švajcarac se nije mnogo premišljao:

 

“Njih dvojica su potpuno drugačiji tenisera, ali je za mene Rafa teži rival iako me je Novak pobedio gotovo u identičnom broju mečeva”

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • dùda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ciljevi su mu GS turniri i RIO.  STo je i logicno. Na OI najvece sanse za zlato ima u miksu sa Hingis. Mislim da ce im tesko ko parirati. A bice zajeban i ak obude igrao sa Vavrinkom dubl.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...