Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

imam ja i ikea krevet na sprat u besprekornom stanju.
ako jos imas navedenog, zelim ga.narocito ako imaju i duseci.za robu oglasenu pre mesecipo, placam za mesecipo. pouzecem ^_^ poz Edited by le petit nicolas
Link to comment

imam neke knjige za prvu godinu fizike. mehanika i termodinamika i jos neki predmeti. ako znate nekoga ko ove jeseni zapocinje studije a trebaju mu knjige, neka se javi. cijena prava sitnica. gotovo me blam da sad ovde pisem iznos. koliko proceni da te knjige vrede neka plati. skupljaju mi ovde prasinu. skroz su ocuvane.

Edited by pacey defender
Link to comment

Aj i ja da se upišem ovde.Dakle, valjam gitarsko pojačalo, Peavey VTX series MX 112. Kombo iz '81, 130w, 4x6L6 GC lampe u izlazu, 1x12" Black Widow speaker, pre i power amp sekcija, clean i gain kanal, reverb, footswitch. 400 jura. Mali tenkre, preglasan.Harmony Central recenzije.Sličke:big-75426_big-67661_pivi1.jpgbig-75426_big-67661_pivi2.jpgRazlog prodaje: Hoću sebi da napravim custom lampašku glavu. Eeeeeventualno dolazi u obzir zamena, ako je u pitanju Bassman 50w ili neka odgovarajuća lampaška glava.

Link to comment
  • 3 weeks later...

E ljudi, ono sto sam pre par nedelja javio za uvaljivanje opreme i dalje stoji, ali je sada sve besplatno. Dakle, posaljite mi privatnu poruku da vam prosledim broj telefona u kancelariji, nazovite i pitajte sta je ostalo od monitora i printera i nosite... Trebalo bi da su i dalje tu neki od printera i verovatno svi monitori - zao mi je sto nisu flat, ali jbg...

Link to comment

prodajem neotpakovan emporio armani remix eau de parfum (ženski) 100mlcena ...jako povoljna - 30e.šaljem kurirskom službom za jedan dan.poštarina je 150 dinara. a kupujem nogicu za muški bajk...može i polovna i trebam dva stola za stoni fudbal ...novi, polovni.

Link to comment
ako jos imas navedenog, zelim ga.narocito ako imaju i duseci.za robu oglasenu pre mesecipo, placam za mesecipo. pouzecem ^_^ poz
e, imam ih, a imam i dušeke. moram da proverim sa prvom vlasnicom, pa ti javljam sve. rada bih bila riještiti se istoga.
E ljudi, ono sto sam pre par nedelja javio za uvaljivanje opreme i dalje stoji, ali je sada sve besplatno. Dakle, posaljite mi privatnu poruku da vam prosledim broj telefona u kancelariji, nazovite i pitajte sta je ostalo od monitora i printera i nosite... Trebalo bi da su i dalje tu neki od printera i verovatno svi monitori - zao mi je sto nisu flat, ali jbg...
uh, moram da proverim šta je to (di je linak?), mož biti da će treba meni.
Link to comment
prodajem neotpakovan emporio armani remix eau de parfum (ženski) 100mlcena ...jako povoljna - 30e.šaljem kurirskom službom za jedan dan.poštarina je 150 dinara. a kupujem nogicu za muški bajk...može i polovna i trebam dva stola za stoni fudbal ...novi, polovni.
stonofudbalne astale nadjoh....al nogica i dalje hitnja
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...