Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

monsoon i accessorize drzi ista firma, pa ce valjda kad stigne jedan, stici i drugi.
imaju vece radnje gde je sve djuture a i one gde je samo marka accessorize.kako ce se organizovati kad stignu u srbiju, videcemo.stavih oba sajta jer mi se ucinilo da je na monsoon-u nekako preglednije.edit: daa obozavam IKKS :) da napomenem da imaju i fenomenalnu kolekciju za decu. Edited by Leia
Link to comment

Lipa je košulja, odlično će stajati sa kravatom :D Inače, Gas i u mene ima određen pozitivan image, jednostavni, principijelni i predvidlivi (što mi se sve više čini kao prednost). Za razliku od njih na Diesel momentalno razvijam urtikariju. Ima nešto u tim njihovim modelima iritirajuće, valjda ta filozofija: obična majica sa rupom koja je nova, ali izgleda kao da je stara i da si zadnje dvi godine s njom u Domestosu brisao zahod, za urbanih 60 Eura. Međutim naravno, vješto oko će je znat razlikovat od obične stare bezvezne majice sa rupom, po, ne znam, dizajnu slova D. Uf, već me svrbi...

Edited by Nicol
Inače, svaka čast: bolje grob, nego troll! :)
Link to comment
Inače, Gas i u mene ima određen pozitivan image, jednostavni, principijelni i predvidlivi (što mi se sve više čini kao prednost). Za razliku od njih na Diesel momentalno razvijam urtikariju. Ima nešto u tim njihovim modelima iritirajuće, valjda ta filozofija: obična majica sa rupom koja je nova, ali izgleda kao da je stara i da si zadnje dvi godine s njom u Domestosu brisao zahod, za urbanih 60 Eura. Međutim naravno, vješto oko će je znat razlikovat od obične stare bezvezne majice sa rupom, po, ne znam, dizajnu slova D. Uf, već me svrbi...
Ovo me podsetilo na jednu jaknu koju sam, u prolazu, danima i danima vidjala bas u izlogu Gas-ove prodavnice (sve se desava u zimu '97., Gas je tada bio na Zelenom vencu - tamo gde je posle otvoren neki fast food). Prolazim tako danima tuda i svaki put mi upadne u oci bela jakna sa "dodacima": sivkastim mrljama (trebalo je valjda da otprilike izgleda kao da je bela jakna pala u neku prasinu i neko je dobro izgazio - i upravo je tako izgledalo), nekim krivo zasivenim i (bar jednim) rasivenim dzepom (tj. parcem tkanine koje je imalo oblik dzepa, ali je zasiveno samo ca. 3/4 oboda)...i uopste, cela jakna je ostavljala tako neki deformisan utisak, kao da je (ups...) upala u ves masinu sa peskirima. A cena - prava sitnica. Secam se da sam se pitala kad ce vise da je sklone i ko ce za to da stvarno da pare... Jakna nakon nekog vremena nestala, proslo nekoliko nedelja, (tadasnji) decko i ja sedimo u stanu jedne njegove drugarice i cekamo da se pojavi jedan njihov drug, koga sam i ja poznavala...i on ulazi u the jakni. Nisam nista rekla...cak ni jao sto ti dobra jakna. :D A eto ti sad:
jednostavni, principijelni i predvidlivi
"E bre, odraslo se, mora da se sljaka..." :D
Link to comment

Glede H&M-a... meni je skroz ok bilo za ovu godinu sta su izbacili... Doduse, ja u onaj deo za starije/poslovne tete i slicna jebada ne zalazim.Prezaliti necu sunjalice sa srebrnim sljokicama...Od svega sto videh ovde, ja bih jedino ovu BGhostovu kosulju nosila i kravatu.

Link to comment

izvinjavam se, a sta je falilo viktor & rolf kolekciji koju su izbacili za H&M krajem prosle godine. mislim da u zivotu u jednom takvom lancu nisam video takve genijalne stvari, a nije bilo ni skupo s obzirom na ime.

Link to comment
Za razliku od njih na Diesel momentalno razvijam urtikariju. Ima nešto u tim njihovim modelima iritirajuće, valjda ta filozofija: obična majica sa rupom koja je nova, ali izgleda kao da je stara i da si zadnje dvi godine s njom u Domestosu brisao zahod, za urbanih 60 Eura. Međutim naravno, vješto oko će je znat razlikovat od obične stare bezvezne majice sa rupom, po, ne znam, dizajnu slova D. Uf, već me svrbi...
ahahaaa carice! :lol: eh da ti znas koja je muka napraviti da novo izgleda kao staro.pogotovo za jeans, citava nauka koju kiselinu koji pigment kako i gde kapnuti,kakvu i koliku rupu probusiti i gde i kako "izbrusiti" a ne pocepati...eee...a sve te vragolije onda naravno dignu cenu u nebesa.mada diesel u principu ima dosta kvalitetne stvari, ko voli taj stil naravno.moj zmu nosi neke njihove majice i farmerke bukvalno godinama, i dalje deluju ko nove(ili podjednako stare :D ) kao kad su kupljene...
Link to comment
izvinjavam se, a sta je falilo viktor & rolf kolekciji koju su izbacili za H&M krajem prosle godine. mislim da u zivotu u jednom takvom lancu nisam video takve genijalne stvari, a nije bilo ni skupo s obzirom na ime.
postoji razlika izmedju redovne kolekcije, i linije koju za odredjeni brand uradi neko poznat(ne mora cak ni da bude dizajner, na pr. kate moss za top shop).
Link to comment
alo, peeping tom, sta ces na zenskom topicu? :lol:
molim da moderacija obrati paznju na ove diskriminatorske i politicki nekorektne komentare.frajeri od stila su retka i dragocena pojava, a ti si mi tu nasao da ih rasterujes :rant::lol:
Link to comment
molim da moderacija obrati paznju na ove diskriminatorske i politicki nekorektne komentare.frajeri od stila su retka i dragocena pojava, a ti si mi tu nasao da ih rasterujes :rant::lol:
Intervenisacu slicnim postom na kulinarstvu, inace u nadlestvu inkriminisanog B)edit: jutarnji typo i male stilske vezbe Edited by apotekarica
Link to comment
ne mogu da propustim da iskritikujem ovogodisnju kolekciju H&M. iz godine u godinu kvalitet im je sve gori, kao i mnogim drugim firmamakoje koriste blagodeti kineskih sweatshopova. ove godine sam pazarilasamo neke zezalice tipa shnala i gumica za kosu, i jednu kosulju,sve drugo mi deluje kao da ce se raspasti posle prvog pranja. imaju malo kvalitetnije te kosulje i tunike od organic pamuka, ali im je i cena visa nego za prosecnu H&M robu.cenim da se za na duzi rok zara i mango vise isplate.
H&M je poznat po losem kvalitetu, ovde u Svedskoj se ne kotiraju narocito nego su vise onako jeftini za narodne mase. Uspeli su da se izreklamiraju po svetu i lansiraju zahvaljujuci dobroj reklamnoj firmi i strategiji.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...