Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Đipalo, to nije zimska cipela tj patika. Iako Salomon voli da se pohvali da su im patike nepromočive, iz iskustva mogu da ti kažem da to nije slučaj, barem ne sa mojim. Drugo, to nije cipela za stenu i ozbiljnije penjanje već za hiking i slične akcije, al mislim da ti za penjanje ni ne treba, pa ti to nije problem. Ja sam kupio planikine cipele, jesu malo teže, ali ne značajno. Zato su neuništive i sa njima mogu bilo kad i bilo gde bez obzira na podlogu ili vreme. Preporučio mi ih je jedan od iskusnijih vodiča u državi kao odličan odnos cena kvalitet. 

Merrel mislim da nije intersportov brend, a obuća im je odlična. 

Link to comment

Mont Everest će morati da sačeka ;)

Hvala svima na savetima, kupljeno i mora da bude dobro za hodanje i po snegu i po blatu i po gradu i po kamenju :)

Merell nisu imali broj od onoga što sam hteo, to mi je bio prvi pik. Planika nije imala broj ni od jednog modela u radnji, plus su malo teže... Rešeno :)

Link to comment

Đipalo, to nije zimska cipela tj patika. Iako Salomon voli da se pohvali da su im patike nepromočive, iz iskustva mogu da ti kažem da to nije slučaj, barem ne sa mojim. Drugo, to nije cipela za stenu i ozbiljnije penjanje već za hiking i slične akcije, al mislim da ti za penjanje ni ne treba, pa ti to nije problem. Ja sam kupio planikine cipele, jesu malo teže, ali ne značajno. Zato su neuništive i sa njima mogu bilo kad i bilo gde bez obzira na podlogu ili vreme. Preporučio mi ih je jedan od iskusnijih vodiča u državi kao odličan odnos cena kvalitet. 

 

Merrel mislim da nije intersportov brend, a obuća im je odlična. 

ako goreteks obuca propusti, mislim da bez problema mozes da trazis nazad novce.

Link to comment
  • 2 weeks later...

post-6305-0-67049100-1507034747_thumb.jpg

Nove jesen zima patike.Pre toga Reebok walker Gore tex a pre njih Salomonke. Salomonke su bile najteze,ali i najrobusnije.Full koza ,vibram djon,nisu se mrdnule tri godine.Videcemo kako ce ove.Reebok su bile pesma od udobnosti i lakoce,al su se razgazile prilicno.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...