Jump to content
IGNORED

Muka mi je


strixaluco

Recommended Posts

A što mučninu izaziva nepoznavanje politike tzv dama pa još ocvalih. Mislim, očem je njihovo nepoznavanje gadnije od nepoznavanja  gospode u najboljim godinama koja  krekeću o politici. I tako da ne širim lanac a mogla bih. Meni je j uglavnom muka kad neko  žene koje pišu šta god titulira  damam pod znacima navoda a i damama uopšte pa još   sa pridevom ocvalie. I posveti im ceo post  :yucky:

Link to comment

A što mučninu izaziva nepoznavanje politike tzv dama pa još ocvalih. Mislim, očem je njihovo nepoznavanje gadnije od nepoznavanja gospode u najboljim godinama koja krekeću o politici. I tako da ne širim lanac a mogla bih. Meni je j uglavnom muka kad neko žene koje pišu šta god titulira damam pod znacima navoda a i damama uopšte pa još sa pridevom ocvalie. I posveti im ceo post :yucky:

+1
Link to comment

Pa neki bi rekli mizoginija, a neki baš naprotiv ginoobožavanje. Dok je za muškarce sasvim normalno i svi smo već navikli da su prljava gadna stoka koja ni o čem ne zna, koja laže, vara, krade i generalno bavi se politikom, dotle se žene idealizuju kao pametne, nežne, dobre, večno mlade, nadasve zgodne, i onda kad se naleti na neki primerak koji nije takav strefe ih šok, užas, neverica, gađenje.

Link to comment

strixaluco nema pojma žene su najextrije od 50 do 70 a i kuću oće da ti prepišu ako si galantni gospodin :fantom:

otud kod mene taj neobjašnjiv a sveprožimajući osećaj da moje vreme tek dolazi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...