Jump to content
IGNORED

carpppooling / tripple p club


DarkAttraktor

Recommended Posts

jos jedan ppplemeniti vid ppprimenjenog ppprijateljstva.topik koji je zamisljen kao oglasna tabla na kome ce PPPucanstvo razmenivati prakticne informacije tipa 'idem tamo i tamo tad i tad i nudim lift' ili idem itreba mi lift do'. naravno ppp nema bogznakakvu frekventnost posete i samim tim kriticnu masu ljudi on the move da bi ovaj topik bio cesto azuriran, ali ko zna mozda vam se na ovaj nacin kadtkad ukrste putevi sa nekim clanom ovog closely-knit community-ja: vasim omiljnim forumasem sa sporta, glavnim sparing partnerom sa CvP podforuma ili budete u situaciji da pomognete forumasici in distress.otvaram ovaj topik posle 2,3 dana besumucnog pretrazivanja svih zamislivih nacina prevoza (pocev od jeftinih okolnih letova, preko zeleznice/autobusa, carpooling sajtova i sl), kao last-resort - ocajnicki pokusaj (sto bi se kosarkaskim recnikom reklo 'with a prayer') jer su mi se izjalovile skoro sve realno izvodive varijante da se stvorim u rimu 4.1. sa shoestring budzetom za putovanje kojim raspolazem; a stravicno bi se nervirao da topik nisam pokrenuo i tako iskoristio sve postojece opcije.dakle, pitanje je sledece: jel ide ko iz bg do rima u periodu 3.1.-4.1. ili makar iz ljubljane ? http://www.youtube.com/watch?v=cccu9O-zhPA

Link to comment
  • 1 month later...
  • 11 months later...

ide neko iz BG do Budimpeste 21.01. ili 22.01. ? ili se mozda neko vraca iz Budimpeste za BG 24.01. ili 25.01. ?edit: kripticnost originalnog upita

Edited by DarkAttraktor
Link to comment
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...