Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    667

  • mire

    514

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    404

svojevremeno sam se ovde raspitivao o majstorima za mašinu za sudove, bošovu. i neko mi je, ne znam ko, postovao sliku sa kontaktom majstora koji je njemu opravio divajs

 

molim poštenog forumaša da se javi ponovo sa slikom

 

hvala

:)

mene uvek baca na februar 2017, koju god temu da otvorim, tako je i ovde

 

e u tom februaru sam video sliku koju pominjes

Link to comment

Potrebna strujna pomoć. Kolega koji nam to čačka na odmoru, majstor nedostupan dva dana (verovatno je i on na odmoru). Pukla sijalica i nestala struja i na ostalim sijalicama u prostoriji. Prvo sam mislio da je osigurac, ali nije svi stoje isto. Sta ciniti? Najbolje kontakt nekog majstora koju neće da šiša, a kapiram da nije nikakav veci problem. Zahvalan na pomoći :)

Link to comment

Jbg pomislio sam da nije crko onaj od 25 ampera, oni su u zgradama svi na jednom mjestu, dole kod glavne kutije, meni jednom stradao, nije bilo struje u pola stana.

Link to comment

Sad vidim da ti imas problem samo u jednoj prostoriji, tako  da nema mesta sikiraciji - ili je nesto kvrcnulo u toj plafonjeri / lusteru / cemu god, ili kod prekidaca. Losi kontakti u klemama su cesto uzrok pregorevanja, ne verujem bas da je gorela zica u zidu.

Link to comment

Tu smo bas sklepali sijalice. Imali one mini u plafonima, pa one bile skupe i nije bilo lako naci tu vrstu, pa je kolega to promestio nekako i napravio tri sijalice koje idu iz tih plafonskih. I sad te 3 ne rade.

 

Verovatno zvucim kao retard, al nem umem bolje da objasnim :( Najbolje da dodje strucno lice i pogleda

Link to comment

Tu smo bas sklepali sijalice. Imali one mini u plafonima, pa one bile skupe i nije bilo lako naci tu vrstu, pa je kolega to promestio nekako i napravio tri sijalice koje idu iz tih plafonskih. I sad te 3 ne rade.

 

Verovatno zvucim kao retard, al nem umem bolje da objasnim :( Najbolje da dodje strucno lice i pogleda

 

Ma ne zvucis kao retard, sto bi morao da se bakces time ako ti struja nije struka. Da, najbolje da pogleda neko ko zna sta radi, dotle - romantika. :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...