Jump to content
IGNORED

PPP mali pijac...


yolo

Recommended Posts

  • 4 months later...

Pre neki dan žena  sa ogromnom pijačarskom torbom bere zelje na zemljanom putu odmah ispod septičke jame, listovi ogromni zeleniii. Cenim da će ih papreno prodati na Kaleniću.

Link to comment

ih, ti odma najgore. mozda hrani zeceve?! noot. naravno da ce ih papreno prodati na kalenicu. :D

 

jedva cekam tresnje. jos malo...

Edited by darling
Link to comment

Zemunska pijaca, koga interesuje povrce&sir&jaja&meso&suhomesnato&razna zivina neka pita slobodno. Znam kod koga jer sam nagazio i na kvalitet i na nekvalitet.

 

Dokumentovacu fotkama sta kako budem kupovao:)

 

 

Za ribu sam tanak (mada je zemunska riblja pijaca jako dobra) jer slabo jedem sta sem skuse, oslica i ponekad lososa.

Edited by Caligula
Link to comment

jedva cekam tresnje. jos malo...

 

ne jedite rane trešnje, a naročito ih deci ne kupujte osim ako ste baš baš sto posto sigurni da su ok.

mnogi ih prskaju sredstvom za brzo dozrevanje pamuka, užasno kancerogenim. i ne, ne može se oprati.

Link to comment

Oklen im sredstvo za dozrevanje pamuka, nije baš da se to tamo gaji? Nije da te dovodim u pitanje, stvarno me zanima... ako imaš neke konkretnije podatke, imam dobre veze među poljoprivrednom inspekcijom tamo, ću da release the hounds.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...