Jump to content
IGNORED

Totalna antipreporuka


korindjar

Recommended Posts

di caprio je odlican glumac. to sto izgleda kao da je chlan bakstreet boys-a je druga stvar (koja chini da je pogodan za pljuvanje). no, itekako jeste glumac

Link to comment
  • Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lancia

    27

  • ToniAdams

    20

  • Ajant23

    19

  • Miralem

    16

Jedan je BATA.Za sve starije od 18 antipreporuka je GODFATHER UNO DUE TRE :frust: :frust: :frust: :frust: Dosta je bilo za svaki TV maraton, Dan Republike, Kwanzaau. Vreme je da se preseli na TMC da se druzi sa henstonovim Ben Hurom i daglasovim Spartakom.
TAKO MI 1000 DABROVA :D ako ovo nije Saint Net sto voli da crossover dressed as ... Devil :) najveci darodavac znanja i provokator svesti!!! :)sto jes, teskom mukom priznajem....nedostajes. veeeeeeeeeeliki pozdrav od mene :) i da ti kazem, da oni tvoji vrsnjaci nista ne valjaju. jedan mlati palicom ...ce da nas pobije ovde.... a drugi, ni za staru hartiju ga ne bismo mogli prodati. ja sam dobro skoro nikad bolje. [sad kad nije to taj na koga mislim .... ]
Link to comment

po meni je dicaprio bio stvarno dobar u diamond. slaba mi je bila moja lepotica jenniferka, ali ok. gledljiv film, leo mi se ovde daleko vise svidja i sta je pokazao nego u ....boze kako se zove....onaj sa matt damonom...internal affairs da. kaze leo 'at least I like to be kissed before I get fucked'...ili bese in america it's bling bling, in africa it's bling-bang. rokaju se tamo u africi, ljudski zivot ni boba ne vredi. ludilo.

Link to comment
Film je trebao da baci akcenat na izrabljivanje Afrike i njenog stanovništva zarad interesa zapada i pojedinaca na tom zapadu se sveo na to da se ta značajna poruka ispiše na kraju filma na zatamnjenom ekranu, neposredno pre glumaca i reditelja. Totalno su promašili temu, što se mene tiče. Film je ništa drugo do jefina pucačina sa špijunskim zapletom dok je prave ljudske drame bilo u 2 ili 3 kadra. Kažem, ideja dobra, ali nije pretvorena i u delo. I da se razumemo, Di Kaprio za mene nije glumac!
Ти се очигледно у глуму и филм скоро разумеш као у фудбал. :lol:
Link to comment
Ти се очигледно у глуму и филм скоро разумеш као у фудбал. :lol:
A u šta se ti razumeš? Ajde malo podeli sa nama glupacima tvoje velike mudrosti. Valjda imaš neki stav o bilo čemu...Ili samo sereš po drugima?
Link to comment

**************************************************************************************************************************************************************************decki, ajmo spustite loptu malo, deda Mraz ce uskoro da se dovuce a vi jos niste napisali liste zelja**************************************************************************************************************************************************************************

Link to comment

ou yeahmada ne verujem da cje bilo ko naleteti na ovo chudo anywayalberto cavallone (poor man's pasolini) - blue movie (i tu se josh kao referisse na makavejevov sweet movie, dear lord)moglo bi da se sumira u jednoj reccenici :lol:

What is apparent is that Cavallone is going all out for the sexual sleaze and attempting to package it in an art-house bundle; the film becomes more extreme, and scatological, until the "climax" where a model is forced to defecate in a litter tray, and then stuff her excrement into cigarette packets.
Edited by palfoot
Link to comment
  • 1 month later...

Malo otkrivanja tople vode:Aliens vs Predator, ovaj drugi- rekvijem.Od price su gori jedino dijalozi i gluma.Ocekivala glupost, ali je ovo prevazislo sva moja ocekivanja.Sr@nje vs Neopev@no.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...