Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

A da li je nekome (u zvezdi) na pamet pao borko radovic ili on obavezno ide u paketu sa radonjom? I zna li neko uopste nesto o njegovom potencijalu kao trenera? Deluje mi da je bio vazan u sraf u radonjinom timu.  

Link to comment
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Topić je jedan od najvećih careva basketa svih vremena.

 

Kad sam bio mlad, trenirao basket i kada mi je basket bio sve u životu, imao sam Zvezdin novčanik i u njemu Topićevu sliku, toliko sam ga gotivio. Samo je ćutao i trpao, bog.

Link to comment

A da li je nekome (u zvezdi) na pamet pao borko radovic ili on obavezno ide u paketu sa radonjom? I zna li neko uopste nesto o njegovom potencijalu kao trenera? Deluje mi da je bio vazan u sraf u radonjinom timu.  

 

Iskreno mislim da nije imao nikakve sanse. Prica se da je on "zasluzan" za odlazak Cirbesa i Milera u Makabi i da je to sve radjeno u toku sezone pa da je Covic popizdeo. Ostao je samo jer ga Radonja nije dao. NE znam kakav bi trener bio. KAd sam slusao price o struci, uglavnom su se pominjali Gacevic i Kosovic kao bitni. Nejga nisu nesto komentarisali... 

 

Trebalo bi da nije trac ovo za Alimpijevica... 

Link to comment

Meni milenko onako introvertan ne deluje kao materijal za trenera, ali moguce da ga dovode kao neku vrstu maskote posto ga navijaci vole, i da lakse prodje ovaj raskid sa radonjom. Bice samo nevolja u tome sto ce pomocni trener biti popularniji od glavnog, i sto ce mu se vise skandirati nego glavnom, barem u pocetku.

Link to comment

Човић: Неће ми тим састављати чаршија, менаџери, новинари и ментоли са телевизије.

 

:jerry:

Link to comment

Za nas neupucene - ko je mentol sto ima emisiju utorkom i drugi mentol koji cesto gostuje kod njega za koga kazu da je oteran iz Zvezde?

 

anđus i kadetski šampion jakovljević?

Link to comment

Човић: Неће ми тим састављати чаршија, менаџери, новинари и ментоли са телевизије.

 

:jerry:

:Hail:

Link to comment

Човић: Неће ми тим састављати чаршија, менаџери, новинари и ментоли са телевизије. A ni trener  :fantom:

 

:jerry:

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...