Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Ali pazi ovo: moj kolega, kog sam vec ovde spominjao, i koji prakticno nije pipnuo teg u zivotu, covek od 183 i preko 90 kila, moze da uradi ovo ko iz picke, iako naravno do sad nije znao da ova vezba postoji. Koji je to fenomen, sunce ti jebem. Vec godinama planiram da uprilicim obaranje ruku izmedju njega i debelog Tonija, ali nikako da se ukaze prigoda.

Link to comment
1 hour ago, Milogled Bluff said:

Ali pazi ovo: moj kolega, kog sam vec ovde spominjao, i koji prakticno nije pipnuo teg u zivotu, covek od 183 i preko 90 kila, moze da uradi ovo ko iz picke, iako naravno do sad nije znao da ova vezba postoji. Koji je to fenomen, sunce ti jebem. Vec godinama planiram da uprilicim obaranje ruku izmedju njega i debelog Tonija, ali nikako da se ukaze prigoda.

Brate kolko slušam o tome.

Link to comment

ovo mu dodje ko neki obrnuti plank, samo sto vise radi zadnja loza i ledja nego jezgo..valjda

 

nego odlicno, daj jos neke nestandardne za ledja, dopizdile mi jedne iste

pre neki dan ubacila horizontalni row na trx-u (skroz paralelno s podom), sa nogama na klupici, odmah upalalatisimusa, to nasla kao jedan od prelaznih koraka do zgibova, cim ne radim par meseci ne mogu ni jedan

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Skini(te) na gugl pleju preko Androida aplikaciju Nike Training Club, mnogo je mocna stvar. Mislim, ja licno ne radim skoro nista od toga jer me mrzi a i s obzirom koliko se ne cimam izgledam super, ali zato pokazujem zemskama i nekim muskarcima mnoge vezbe koje sam video u tom programu.

Link to comment
6 hours ago, InvisibleLight said:

ovo mu dodje ko neki obrnuti plank, samo sto vise radi zadnja loza i ledja nego jezgo..valjda

 

nego odlicno, daj jos neke nestandardne za ledja, dopizdile mi jedne iste

pre neki dan ubacila horizontalni row na trx-u (skroz paralelno s podom), sa nogama na klupici, odmah upalalatisimusa, to nasla kao jedan od prelaznih koraka do zgibova, cim ne radim par meseci ne mogu ni jedan

Deluje mi ko da ođe rade i ledža :fantom:

 

Link to comment
12 hours ago, InvisibleLight said:

ovo mu dodje ko neki obrnuti plank, samo sto vise radi zadnja loza i ledja nego jezgo..valjda

Paaa, ne bas. Obrnuti plank bi bio kada bi bila oslonjena na laktove, ali da ti nadlaktica bude pod uglom od 90 stepeni u odnosu na pod. A sto nije neki problem, kao sto se svako moze lako uveriti. Upravo to je ono sto ovu vezbu sa klipa cini monstruozno teskom - poor leverage, sto bih rekao nas narod. Kao kad bi radila regularan plank sa nadlakticama paralelnim u odnosu na pod. Sto sam upravo sad probao i sto je izvodljivo. Nije lako, ali moze da se uradi. A da me jebes ne znam da objasnim zasto je to znacajno lakse od onog sranja sa klipa.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...