Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Puh, pitam se kako bi izgledali da Bjelica ne igra preko svih ocekivanja.

 

Rocesti jeste dobar ali prolaze retko polaze i dosta puta je bio blokiran a sem njega to bukvalno i niko ne pokusava...

 

Najvise me do sada tazocarao Feldin. dal opravdamo sa moje strane ili ne, ali ocekivao sam dosta vise od njega...

 

Od novih domacih niko za sada jos nije na nekom nivou da pravi razliku bar na ovakvim ABA utakmicama, sta li su videli u njima ne znam...

Link to comment

 

Najvise me do sada tazocarao Feldin. dal opravdamo sa moje strane ili ne, ali ocekivao sam dosta vise od njega...

 

Od novih domacih niko za sada jos nije na nekom nivou da pravi razliku bar na ovakvim ABA utakmicama, sta li su videli u njima ne znam...

 

+1 za Feldina. Ništa nismo dobili od njega.

Što se tiče domaćih- Jankara nikad neće biti košarkaš, to potpisujem. Jovanović može da bude solidno ABA drvo i toeto. Radič može da bude plej u nekom Mzt-u, mada bi ga i odande oterali kad bude vezao nešto tipa 3/48 šut u par utakmica. Davidovcu dati što veću minutažu. Lazarević deluje pogubljenije nego što sam se nadao, on bar može da lema pa ga ostaviti.

Nemam pojma ni šta radi Alimp- Jovanović nije bio loš u prve dve utakmice, onda ga tri uopšte nema pa evo ga opet sinoć u sasvim pristojnom izdanju. Davidovca nije bilo ni na klupi.

Treba ovde još minimum 2 igrača i to ne neka bzvz nego neka 2 mamojeba. Ov naročito što očekujem da če pre nego kasnije neko od trojke Ročesti-Milkan-Pero umreti od umora.

Link to comment

Feldin je po meni koncepcijski promasaj. Imamo domacih swingman-a dovoljno, on jeste kvalitetniji od njih sa loptmom u rukama, ali nedovoljno za ono sto ovom timu treba. Nama treba neki combo bek umesto njega, cak i ako se Radicevic vrati u zivot. Igrac koji je blizi pleju nego trojci. Mislim, moze naravno i Feldin da ostane i dovedemo combo beka, ali sumnjam da ce se to desiti. I naravno cetvorka, Bjelica-Jankovic je jednostvno pretanko.

Link to comment

Sto vam cami u Zelezniku ona africka zver od 216 cm nije mi bas najjasnije ? Po meni je greska sto niste uzeli i Gosa (umesto recimo Feldina), Cova se hvalio da vam je nudjen ali da je zakljuceno da vam takav igrac ne treba ...

Link to comment

Nije NWG bio opcija umesto Feldina, već kao eventualni prvi plej. Dobro je da se makar od toga odustalo.

Ojo...pa, verovatno se procenjuje da je Jovanović bolji. :fantom:  :isuse:

Link to comment

+1 za Feldina. Ništa nismo dobili od njega.

Što se tiče domaćih- Jankara nikad neće biti košarkaš, to potpisujem. Jovanović može da bude solidno ABA drvo i toeto. Radič može da bude plej u nekom Mzt-u, mada bi ga i odande oterali kad bude vezao nešto tipa 3/48 šut u par utakmica. Davidovcu dati što veću minutažu. Lazarević deluje pogubljenije nego što sam se nadao, on bar može da lema pa ga ostaviti.

Nemam pojma ni šta radi Alimp- Jovanović nije bio loš u prve dve utakmice, onda ga tri uopšte nema pa evo ga opet sinoć u sasvim pristojnom izdanju. Davidovca nije bilo ni na klupi.

Treba ovde još minimum 2 igrača i to ne neka bzvz nego neka 2 mamojeba. Ov naročito što očekujem da če pre nego kasnije neko od trojke Ročesti-Milkan-Pero umreti od umora.

 

jbg takvi su kakvi su, sto bi rekao dzilo. postavlja se pitanje ima li covara u rukavu nekih milion dolara za doselekciju, kao 2015. kada su dovedeni tokom sezone kvinsi, kinzi, vasa i stimara, a silbovani mekel, tompson i sofo.  ako nema, valja raditi sa ovim sto je tu. nije to tako lose kao sto nam se cini danas, kao sto ni nakon pobede nad barsom nije bilo razloga za euforiju, jer smo znali i pre pocetka evrolige da ce ovaj tim imati nekoliko hail mary pobeda, ali da nece imati kvalitet za veliki rezultat u evroligi. treba nam neka princeza da probudi radicevica (ili mozda da od zabe napravi princa, nisam siguran o cemu se tu rada kada je on u pitanju), da se danga vrati, i vec sa te dve stvari bismo bili dosta bolji. mozda ce se naci neki dinar za to jedno pojacanje, i da tokoim sezone izvuku neki kvalitet od jankovica, jovanovica, lessorta, dobrica...

Edited by Nikodije
Link to comment

Feldin je po meni koncepcijski promasaj. Imamo domacih swingman-a dovoljno, on jeste kvalitetniji od njih sa loptmom u rukama, ali nedovoljno za ono sto ovom timu treba. Nama treba neki combo bek umesto njega, cak i ako se Radicevic vrati u zivot. Igrac koji je blizi pleju nego trojci. Mislim, moze naravno i Feldin da ostane i dovedemo combo beka, ali sumnjam da ce se to desiti. I naravno cetvorka, Bjelica-Jankovic je jednostvno pretanko.

Mi ako krenemo koncepsijki da krpimo svaku mogucu rupu u timu, zavrsicemo sa deset stranaca, a to je nesto sto ne mozemo ni kraci ni na duzi rok da priustimo, a nema kvalitetnog domaceg talenta na trzistu. nasi swingman-i su limitirani ofanzivno, ne mozes se pouzdati u njih ni da ce pogadjati suteve ni da ce uraditi nesto sa loptom. tako da, feldin nije nuzno promasaj, koliko ne isporucuje dovoljno u ovom trenutku ili je mogao da se nadje neki bolji igrac slicnih karakteristika. on je dobar suter i moze da ulazi povremeno u serije pogodaka, a sinoc je i pokazao nekoliko puta da moze da izvrti pik i posalje dobar ulazni pas na niski post. znaci, ne dize on ekipu na neki visi nivo, ali tesko da bas nema cime da doprinese. da smo doveli drugacijeg igraca, otvorila bi se neka druga rupa.

 

i ne vidim sta bismo tacno postigli time da imamo dva prilicno sirova strana centra u rosteru, kad se ovde priziva ojo. 

Link to comment

to je glupost za ojo-a, svi su nesto fascinirani njegovom pojavom, u a stvarnosti nije mogao da odigra protiv onog nejakog gavrilovica 1 na 1 i da ga unese u kos, nakon sto je partizan ostao bez centara.

 

mislim da bi ovaj wright iz igokee bio dobar igrac za nas, pre nego neki teski centar

Link to comment

A jbg i ovaj Dangubić se ali baš svake sezone misteriozno lakše povredi, pa to uvek potraje par nedelja/meseci...izgledalo bi to nešto drugačije sa njim u timu...

Protivu Makabija u Areni ipak...

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Lazarević u FMPu nije bio ovoliko tragičan, deluje mi kao da mu je trener zabranio da pogleda na koš.

 

Juče je dobio jednu sjajnu asistenciju pod obruč od Ročestija, i umesto da pokuša da poentira, vratio je loptu nazad. Totalno nerezonski.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...