Jump to content
IGNORED

UKRADEN AUTOMOBIL


banatjanin

Recommended Posts

Drugari, nestao mi je auto. Citroen c4 grand picasso, onaj veliki, tamne crvene boje, udaren celom desnom stranom, ZR tablice.

 

Ostavio ga na parkingu pred zgradom u subotu uveče, blok 70 na nbg. Bio u policiji, all ne nadam se mnogo.

 

Eto, samo ako ga neko vidi ili ima savet.

Edited by banatjanin
Link to comment

Ne seri. Jbte. Saosecam i znam osecaj. I meni je ukraden auto daleke 1999 i nikad ga nisam nasao, pupu.

 

Izgleda da krece ponovo, imam cak prijavu i za jednu Hondu Civic novije generacije a za to sam mislio da se ne krade.

 

Vec odavno znam da se francuska kola kradu zbog dCI motora i ostalih delova ali sam mislio da su samo Renoi u pitanju.

Link to comment

Zvao parking servis, odnosno proverio preko njihovog sajta, nije tamo, a i ovo je bilo najregularnije parking mesto. Sad se vozim drugarovim autom po kraju, za svaki slučaj. Bio je skoro bez goriva, možda mu je stao negde. Jebote, porodični auto, ne naročito atraktivan, još i udaren. Naravno, kontao sam, koji će mi kasko za taj auto....

Link to comment

Meni se desilo da mi parking servis kaze da auto nije kod njih i da je najverovatnije ukraden. Tek sat vremena kasnije su inspektoru rekli da su ga odneli na Slaviju.

Edited by katamaran
Link to comment

meni pre pet godina ukraden kombi sa parkinga ispred zgrade u kojoj je živeo moj poslovođa kroz vozač

 

u muroji mi rekli da je ili rasparčan u šapcu za delove, ili cigani voze perje po banatu

 

kako god, nikad ne saznah

Link to comment

Zvao parking servis, odnosno proverio preko njihovog sajta, nije tamo, a i ovo je bilo najregularnije parking mesto. Sad se vozim drugarovim autom po kraju, za svaki slučaj. Bio je skoro bez goriva, možda mu je stao negde. Jebote, porodični auto, ne naročito atraktivan, još i udaren. Naravno, kontao sam, koji će mi kasko za taj auto....

uh, žao mi je :(

ne verujem da mu je stao, pumpe su na svakom koraku.

imal kakva kamera na nekom od obližnjih objekata?

Link to comment

Zao mi je sto to cujem. Razglasi obavezno po drustvenim mrzama, svim i svugde. Licno sam bio svedok kada su ispred moje zgrade prolaznici prepoznali ukraden auto koji je bio uredno parkiran pored zivice, sa sve uvucenim retrovizorima. Naravno, ubrzo je stigla policija i PS, pa je auto verovatno brzo vracen (ne)srecnom vlasniku

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...