Jump to content
IGNORED

Fantasy biciklijada


Recommended Posts

Ne isplati se pratiti i imati pojma, malkine. Vidi mene, sto rece Epi, padajuci meni mi je bio jedini izvor informacija, a poeni se lepo gomilaju. 

 

+1 

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    216

  • Garnirung

    160

  • zoki

    145

  • Timmy

    117

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pošto gledam preko telefona, ne mogu da nađem ligu pa se pitam da li sam uopšte ušao? :unsure: Jel me ima, valjda sam po difoltu u ligi kad sam je napravio?!

Link to comment

zabo je fantazi izgleda, ni ja ne mogu da udjem

 

 

 

SQLSTATE[HY000] [2003] Can't connect to MySQL server on '10.168.1.49' (111)
Edited by Čutura
Link to comment

i zvanično sam probio dno, piše mi da sam 9674. od 9387 timova :lolol:

 

meni Kalifornija radi, ali još nisu uneli nikakve poene + ne vidim zokija u ligi.

Link to comment

Sad vidim da mene nema ni u Giro ligi jer sam ja debil mislio da sam automatski ušao kad sam napravio ligu :isuse:

 

okači svoj tim ovde (al pošteno! :D ) pa ćemo da ti sabiramo poene i vidimo gde bi bio na tabeli.

Link to comment

okači svoj tim ovde (al pošteno! :D ) pa ćemo da ti sabiramo poene i vidimo gde bi bio na tabeli.

 

moze da se pridruzi ligi i sada, dole na opciju join a league

Link to comment

okači svoj tim ovde (al pošteno! :D ) pa ćemo da ti sabiramo poene i vidimo gde bi bio na tabeli.

Nego, ko ti je prošle godine bio u ekipi za Tur, a da se odmah povredio? Kevendiš?

Link to comment

nece da mi otvori tu stranu, opet neki vorning u zaglavlju

 

 

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/sites/v/velogames.com/public_html/giro-ditalia/2015/teamscore.php:12) in /var/sites/v/velogames.com/public_html/giro-ditalia/2015/easylogin/includes/EasyLogin.class.php on line 798
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...