Jump to content
IGNORED

Preferans


Duci Simonovic

Recommended Posts

Bile i paculla i Valk :wub: A ticer se nesto stalno javljao, al ga nikad ne videh da igra <_< Isto i larsson, precog, bustin, saveznik ...
hm, pakule se, mislim, sećam. ovih drugih slabije, al' nisam se tamo pojavljivao od leta/jeseni 2008. zapravo, do tada sam bio 25/7, a onda sam zabatalio. sad svrnuo - nikog ne znam. evo, neki me tone zove, pa da se prisetim kako to beše, hehe.
Link to comment
  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Duci Simonovic

    25

  • bad music for bad people

    21

  • aram

    19

  • korindjar

    9

:lol: eno se ulogovah na prefka, bad ceka zrtve.edit: a vidim i sam se prijavio :)pacullin prijatelj i drzi taj sajt, javio se bio i licno, obecao neki PPP turnir, pa ne bese nista od toga, koliko se secam. Edited by aram
Link to comment
:lol: eno se ulogovah na prefka, bad ceka zrtve.edit: a vidim i sam se prijavio :)pacullin prijatelj i drzi taj sajt, javio se bio i licno, obecao neki PPP turnir, pa ne bese nista od toga, koliko se secam.
doček'o :)
Link to comment

vec smo igrali pppartije. igrao sam skoro na iprefu ali moram ponovo da uplatim kredit. 10 dinara je partija. mislim da je to najbolji program.kad igram sa drugarima obavezno ukljucimo skajp posto je glupo da se svadjamo samo preko chata.

Link to comment
vec smo igrali pppartije. igrao sam skoro na iprefu ali moram ponovo da uplatim kredit. 10 dinara je partija. mislim da je to najbolji program.kad igram sa drugarima obavezno ukljucimo skajp posto je glupo da se svadjamo samo preko chata.
e, na prefku imaš krede (dojavili mi ;) ), pa naiđi kad. ja danas igrao, nije hrđavo. bio i aram, kibio.
Link to comment
Nisam igrao s ljudi vec godinama, uvek fali treci... Sad samo povremeno vrtim pref.exe na kompu.
pa posle kazu, treci(a) je visak.btw, moj rekord je 32 sata. posle sanjao spil karata nedelju dana.
Link to comment

ako se bude cepalo, neka to bude na nekom mestu gde necu morati da placam niti gde ce mi trebati dva svedoka za registracijuplaytoyplaytoyplaytoyplaytoyplaytoyplaytoyplaytoyplaytoyplaytoyplaytoyplaytoyplaytoyplaytoyplaytoysad se dogovorite, pa da okuvamo za vikend

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...