Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

eee. jednom smo tako, za vreme sankcija ujedinjenih nacija, posashivale sve sto smo nashle u kuci. al gle chuda, izgleda da je ostalo neshto i za svecku ekonomsku krizu. narochito onaj 1 textil sto se vika kiwi. poshto ga ima na metre, mora da je bio ober popularan :lol:
šta to beše kiwi, jel onaj izgužvani materijal?Meni se nešto šije i onako, gušt? mi je. Inače, nisam još ništa sašila :( S tim u vezi ću, verovatno, narednih dana uraditi nešto konkretno. Danas sam završila neke obaveze, pa ću imati više slobodnog vremena...2 pachule / pod oplemenjivanjem mislim na ono kad se nekom starom komadu odeće doda nešto novo (npr. neka čipka, karner, dugme, isl.).. i važi, javljam se čim mi padnu s neba te 1 pare , pa ćemo razraditi planove, pogodbe, i uopšte 1 biznis...
Link to comment

danas posle pijace svratim u taj italteks kod kalenica i za 140 dinara kupim oko tri metra neke malo "zersejisane" viskoze koja je jos jeftinija jer je na sredini imala neku gresku u bojenju, ali evo iskrojih okolo, mozda se za vikend i vizuelno pohvalim novom kreacijom.imaju gomile novih, letnjih materijala, vecinom super dezena, ali bi trebalo sad kupovati one zimske stofove sto su gurnuli pozadi jer su nenormalno jeftini. na brzaka izracunah da bi suknja od vunenog stofa kostala oko 100 dindzi. jedino su boje malo tetkaste, ali i to nekad treba.

Link to comment

i, sta bi?luka, napravi li haljinu? ili ces se zadovoljiti oplemenjivanjem? :lol: ako cete praviti radnjicu, mogu da prilozim jednu ruza's electronic, svasta radi. ionako dzaba skuplja prasinu u cosku sobe kao nemi podsetnik na:a) zanose moje sestre, bez uporista u stvarnostib) moju, podjednako neutemeljenu, ali postojanu veru u nju i sklonost da finansiram argonautske projekte.poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment
  • 2 weeks later...

hvala :)dobar je materijal, nije pamuk, nego neki shskavi poliester pa jos ima i zvucne efekte kad se hodadodala sam joj mali top sa 3/4 rukavima ispodvrlo efektno - zivela opadnula funta :D

Link to comment
157a5f4e716be88369b092a70c8d0494fe574734-200.jpgNe znam za kako napreduje sivenje ali ova lepotica samo sa crvenim a ne plavim je moja.
šivenje ne napreduje. haljina je 1 vrh. mogu da zamislim kakva je u crvenoj boji. mada, ova plava je baš 1 moja boja.otprilike kapiram ovaj sistem dole, na suknji, ali ako bi mogla da mi objasniš rečima kako to ide?
Link to comment
šta to beše kiwi, jel onaj izgužvani materijal?
nije, kivi je 1 od onih sintetika/meshavina, kao mali shtofic i imao je, sto mu ime kaze, texturu kivija. shicu kad se penzionishem, sva je prilika <_<
Link to comment
nije, kivi je 1 od onih sintetika/meshavina, kao mali shtofic i imao je, sto mu ime kaze, texturu kivija.
dada, znam, setila sam se.
shicu kad se penzionishem, sva je prilika <_<
otprilike.
Link to comment
157a5f4e716be88369b092a70c8d0494fe574734-200.jpgNe znam za kako napreduje sivenje ali ova lepotica samo sa crvenim a ne plavim je moja.
zavidim.vršljala neko vreme po eu, al pristojno aljinče ne nađoh. samo jedno dvaest majčica i koji kompljetić. i zepe, naravno. tek da napunim kofer.
Link to comment
zavidim.vršljala neko vreme po eu, al pristojno aljinče ne nađoh. samo jedno dvaest majčica i koji kompljetić. i zepe, naravno. tek da napunim kofer.
molim lepo, dok ne dodje Luka da pokaze svoje kreacije voila (izvin'te na samoreklamerstvu ovo ja samo kroj pokazujem :)100_0825.jpgsa ledja:100_0824.jpg Edited by msmodesty
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...