Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

nase zlato danas puni godinu dana ❤️

 

moja beba, sreca i sve na svetu ❤️❤️❤️

 

prva slika je trenutak kada sam ga prepoznala da je moj i ja njegova :)

 

idem sad da mu kupim tortu, bice gostiju veceras.

post-2148-0-21606200-1511558219_thumb.jpeg

post-2148-0-35034900-1511558235_thumb.jpeg

Edited by mustang
Link to comment

Postao zgodan deckic :)

Kakve je poklone dobio? Nemojte uvlaciti pse u potrosacku kulturu! -_- Mi nasim macosima ne spremamo nista (a ne znamo ni bas kad su rodjene), bas smo nja

Link to comment

nase zlato danas puni godinu dana [emoji173]️

 

moja beba, sreca i sve na svetu [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

 

prva slika je trenutak kada sam ga prepoznala da je moj i ja njegova :)

 

idem sad da mu kupim tortu, bice gostiju veceras.

Perfektno izgleda.

Široke butine, prava ledja, usukan struk, grudi duboke, prave prednje noge, podignut pogled...

Vidi se da je mnogo aktivan napolju.

 

Čestitam na odgoju!

Plaili bi mnogi lovci za tako nesto ovde.

 

PS

Mrzim lovce, ali lovačke pse obožavam.

Link to comment

hvala ljudi :)

od svega ima bas divnu narav. ili bi da se mazi ali ono baci ti se u zagrljaj da nemas drugu opciju nego da se mazite ili da se igra.

 

iskreno retko mu sta kupim jer mislim da mu ne treba nista. ja se brinem za ishranu i setnje. muz je taj koji mu donosi poklone. za rodjendan je dobio od kume ivane punu kutiju sa amazona raznih pizdarija: od frizbija do nekih konopaca da se natezemo, od mene je dobio psecu tortu od bundeve i peanut butter (olizao tanjir) a od ćaće neke igracke i kabanicu. drugi sto su dosli, nisam im rekla za rodjendan al je bio u centru paznje anyway ...

 

on prepozna zvuk na telefonu da je ivana. i cim kazem ‘evo kumasina’ on bi da izadje u hodnik i da ih ceka ispred lifta. natavno da otvorim vrata i pustim ga. ta sreca kad ih vidi, a ivana obicno nosi neki pokloncic u ruci za njega, on gleda sta mu je donela i onda udje u kucu sa ponosom meni da pokaze ‘vidi sta sam dobio’ :D ...pusti me da vidim i ja ga kao pohvalim... :) on sav srecan, rep 300 na sat. ko covek.

 

 

mnogo sam srecna sto smo zajedno. bas nas je ispunio. oboje smo odgajani sa psima i falilo nam je to. ludi?

Edited by mustang
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...