Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Definitivno odustajem od igranja last of us i ostalih igara koje mora da se igraju bez misa i tastature. Muka mi pripala dok sam pokusavao da usmeravam glavnog lika i gledam de treba. Nadam se da ce onaj dodatak u vidu mini tastature i misa zaziveti pa da odigram te igre kako Bog zapoveda.

Link to comment

Definitivno odustajem od igranja last of us i ostalih igara koje mora da se igraju bez misa i tastature. Muka mi pripala dok sam pokusavao da usmeravam glavnog lika i gledam de treba. Nadam se da ce onaj dodatak u vidu mini tastature i misa zaziveti pa da odigram te igre kako Bog zapoveda.

 

 

:isuse:

 

Koliko si dugo pokusavao? 

 

A za ovo drugo ces se nacekati :D

Edited by *edited by mod
Link to comment

Моћо, кликни invert vertical, сакривена је опција негде у менију игре па пробај поново. Одређени проценат људи има наопак мозак, а ти си ми одувек деловао као такав. :fantom:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(И ја увек морам да инвертујем ту вертикалну осу :isuse:)

Link to comment

Вертикална ти је она што иде од доле на горе, некада је обележавају и као Y, a "оса" није она буба већ линија. :fantom:

Link to comment

header.jpg?t=1447784455

 

:Hail:

 

Ne znam kako mi je do sada promakao ovaj biser. Upravo sam ga zavrsio i sedim vec pola sata pokusavajuci da vratim film i nadjem jos neku pucacku igru koja me je ovako dobro odradila. Mozda preterujem jer sam jos pod utiskom, ali ovo je Full metal jacket igara. Kada sam je instalirao i poceo da igram, ocekivao sam neki lame ripoff Call of duty-a, koji cu da igram bez ukljucivanja mozga i sa prstom konstantno na mis buttonu za pucanje. Promasaj i potcena godine ispostavice se. Akcija iako korektna uz odredjene mane u igrivosti je u potpuno drugom planu. AntiRatna prica, atmosfera i odlicna muzika nadoknadjuju sve. Sta god bih rekao o prici bio bi spoiler, a to je najbolji deo igre, potpuni mindfuck. Sve preporuke 9/10.

Edited by Aleksandar88
Link to comment

:isuse:

 

Koliko si dugo pokusavao? 

 

A za ovo drugo ces se nacekati :D

Ma brate dzabe da pokusavam kad mi pripadne muka posle petnaest minuta. A izbacili su za PS4 dodatak tastatura + mis ali kostaju 125 funti valjda.

Ovo je to valjda.

 

Моћо, кликни invert vertical, сакривена је опција негде у менију игре па пробај поново. Одређени проценат људи има наопак мозак, а ти си ми одувек деловао као такав. :fantom:

 

(И ја увек морам да инвертујем ту вертикалну осу :isuse:)

Probacu i to pa cemo videti al zajebano bas.

Link to comment

Ih bre Moco, zvucis kao moja keva kada je uzela touch screen telefon. A i ona je naucila na njega.

 

Malo trci okolo dok zveras u nebesa ili u cipelu dok ne pocnes da se kreces nesvesno, posle toga je sve samo ciljanje.

Link to comment

Ovo ima potencijala za laku razbibrigu. Svidja mi se kako izgleda.

 

 

 

edit: podseca na nikad prezaljenog Sabotera sa ovim kombinovanjem crno belog i kolora i sa jarkom crvenom,

 

Tuga sto ovo nije dobilo nastavak :(

 

Edited by katamaran
Link to comment

'09

 

Nema nista od nastavka zato sto se original slabo prodavao  <_<  Boli  ih uvo sto je igrica generalno jako dobro primljena.

 

Labudji pjev Pandemic studija

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...