Jump to content
IGNORED

Sportska oprema


Töölönlahti

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wall

    26

  • Zli Gli

    13

  • Mil@n

    6

  • darling

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

cmrlj  ili bilo ko od plivacica i kupacica, jel biste mogle da me uputite gde u bgd, tj. u kojim sportski radnjama, i da li uopste imaju ovogodisnju kolekciju kupacih stele makartni za adidas... mnogo mi se dopada, a kad ih uporedim sa onima u specijalizovanim prodavnicama za ves i kupace za zene koje imaju problem kao ja, ovi njeni  kupaci mi se cine sasvim ok sto se tice konstrukcije, udobnosti, dizajna i cene...

 

Pogledaj u radnjici kod Tasa u ul. Ilije Garasanina (imas neki fast-food, kafic, apoteku i tu radnjicu kad krenes od coska ka Petoj gimnaziji), oni drze raznovrsnu plivacku opremu i cene su razne. Posledjni dvodelni (sportski) kupaci od nekog materijala koji je otporan i na radijaciju sam uzela kod njih za 2500din i za sad je odlican, a cini mi se da su imali i druge dvodelne modele za nesto vece pare.

Link to comment

cmrlj  ili bilo ko od plivacica i kupacica, jel biste mogle da me uputite gde u bgd, tj. u kojim sportski radnjama, i da li uopste imaju ovogodisnju kolekciju kupacih stele makartni za adidas... mnogo mi se dopada, a kad ih uporedim sa onima u specijalizovanim prodavnicama za ves i kupace za zene koje imaju problem kao ja, ovi njeni  kupaci mi se cine sasvim ok sto se tice konstrukcije, udobnosti, dizajna i cene...

ne da ja znam, prethodnih je godina stela dolazila sa zakasnjenjem, i ako i dodje kupaci, dodje jedan model. bilo ih je ranije u adidasu na terazijama, na gornjem spratu, ali taj je zatvoren. ako ces da plivas na tasu, nemoj da bacas pare, meni hlor na tasu pojeo stelu za dva meseca, kupi neki antihlor kupaci sto jeftiniji, taj ce da izdrzi cetiri meseca.

Link to comment

drage, hvala vam puno na odgovorima, nasla sam posle u stampanom elle-u, gde sam i spazila stelin kupaci, da ga ima u uscu i delti u adidas radnjama. ali sad sa ovim cmrljinim opaskama o kvalitetu, verovatno cu revidirati nameru da ga kupim... a sto se tice vasih saveta, ja jos necu moci da nosim prave sportske kupace, moracu jos neko vreme da trazim specijane modele, tipa gornjeg dela kao za fitnes, sa sirokom gumom ispod grudi ili tako nesto slicno, a ima i solidnih anita care modela koji su otprilike kao i stelin kupaci, kostaju osam do deset hiljada, pa sam mislila da bi mi, sto se para tice bilo slicno, a stelin model mi se ipak vise svidja... no, verovatno cu ipak potraziti kod njih nesto sto ce biti kvalitetnije i sto ce mi u konstrukcionom smislu pasovati :-)

Link to comment

Ja sam srecna od kako sam se prebacila na dvodelne sportske modele, jer je ocito da raspadanje jednodelnog prvo krene od stomaka, a o laksem tusiranju na Tasu i da ne pricam. Poslednji koji sam uzela je pomenuti antiradijacijski za 2500din negde posle Bozica, koristila sam ga aktivno skoro cetiri meseca i jedino sto na njemu izgleda drukcije je uckur koji je pozeleneo od silnog hlora (inace je beo), uprkos redovnom ispiranju. Stavila sam ga u masinu na 30C i hlor se isprao a on izgleda kao i pre, videcemo kako ce izgledati u narednom periodu. Sto se tice izlgeda, nista specijalno, dole klasicne slip gacice a gore kao siroki sportski brus (navlacis preko glave, siroke bratele) i oba dela imaju dodatno uckur kojim moze jos da se regulise sirina, u fazonu - kad krene da se raspada kupaci, moci ce da malo pritegne pa ce svekupno trajati duze. Ne znam da li ti to nesto znaci umesto te "siroke gume ispod grudi" posto ne znam na sta tacno mislis? Materijal je meni inace cudan, bez likre je naravno, i jako je dobar osecaj plivati u njemu. Marka je "Delfina", devojka rece da je bugarske proizvodnje.

 

Imam jos jedan od takvog (ili slicnog) materijala marke "TYR", no on ima malo moderniji gornji deo pa ti verovatno ne bi odgovarao (nesto izmedju ovog i ovog modela). Nekoliko TYR modela drze u prodavnici pored blagajne na Tasu, cene su bile okej kada sam svratila poslednji put (negde krajem decembra, mislim da je dvodelni slican mom kostao 4000din ali je imao gornji deo koji je bio kao sa drugog linka, dakle bas licio na bikini pa me nije toliko zanimao, no imali su jos drugih modela). Koliko sam razumela, te TYR koriste instruktorke ronjenja i oni su su pokazali kao dosta izdrzivi.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
  • 6 months later...
  • 2 years later...

Bio sam u Djakovom Autletu i ima par brendova za male pare jedan je AST koji koliko vidim po etiketi neki Brugijev brend a kosta oko 3600 i ima IcePeak koji je oko 4800. Ima li ko iskustva sa ovim brendovima?

Link to comment
  • 8 months later...

Kakvi su ovo popusti na sportsdirectu ovih dana, madre mia...  :o Hoodies od 6-7 evra, majice, trenerke, sve zivo bas jeftino... Jbt, wishlist mi vec ima jedno 300 evra a planirao sam lepo da kupim nove zimske gume i akumulator...  :cry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...