Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

Posto moramo da se selimo do kraja meseca a u novom stanu nema ves masine dajte predlog za neku. Nista preterano skupo.

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment

Posto moramo da se selimo do kraja meseca a u novom stanu nema ves masine dajte predlog za neku. Nista preterano skupo.

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

 

Kupi Indesit, iz mog iskustva uvek povoljan odnos cene i kvaliteta. Kod mene u kuci i kod rodbine isti jedan model sljaka bez ikakvih problema vec 11 godina, a u stanu noviji model jedno 2 godine (ovaj noviji je placen oko 30k na nekoj akciji u Tehnomaniji).

Link to comment

Kupi Indesit, iz mog iskustva uvek povoljan odnos cene i kvaliteta.

 

+1

 

Pre par meseci sam zamenio 15 godina staru, usku, odozgopuneću, za istu takvu samo noviji model.

15, dakle, godina, dvoje dece, od pelena naovamo, radila je bar 5 dana u nedelji - nikad nikakav problem. Kapiram da bi potrajala još neku godinu da sam hteo da je remontujem, čendžujem amortizere, i tako to...

Keva ima isto Indesit, stara 7 godina, k'o nova...

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

+1

 

Pre par meseci sam zamenio 15 godina staru, usku, odozgopuneću, za istu takvu samo noviji model.

15, dakle, godina, dvoje dece, od pelena naovamo, radila je bar 5 dana u nedelji - nikad nikakav problem. Kapiram da bi potrajala još neku godinu da sam hteo da je remontujem, čendžujem amortizere, i tako to...

Keva ima isto Indesit, stara 7 godina, k'o nova...

Jesu li te indesit skuplje, kakav je servis ovde?
Link to comment

Hvala na savetima. Citao sam po netu hvale i Beko. I preporucuju sa nekim inverter motorima jer su valjda tise. Ima li istine u tome ili?

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Edited by Moća
Link to comment

Jesu li te indesit skuplje, kakav je servis ovde?

Jok bre, jeftinjare, a za servis ne znam, nisam imao prilike da se bavim servisom i serviserima (qc qc qc).

Link to comment

 

Hvala na savetima. Citao sam po netu hvale i Beko. I preporucuju sa nekim inverter motorima jer su valjda tise. Ima li istine u tome ili?

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Beko je najveći zamislivi krš koji postoji. Moja mama je nasela na neku reklamu iz novina, kupio sam joj to pre 4-5 godina, crkava nešto na svakih par meseci. Crkavalo je i dok je bila pod garancijom, do sada smo platili još dve kroz servis.

 

Zlo. U bukvalnom smislu reči. Zlo.

Link to comment
  • Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...