Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Наравно да ће да га зове. Одакле идеја да нам не треба?

Зар није он рекао да неће више да игра за Србију?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Зар није он рекао да неће више да игра за Србију?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Trazio je postedu protiv Francuske zbog oporavka od povrede, sve ostalo su kuloarske price.

Link to comment

Trazio je postedu protiv Francuske zbog oporavka od povrede, sve ostalo su kuloarske price.

Но опет ће да се понове кад буде објављиван списак.

Link to comment

Но опет ће да се понове кад буде објављиван списак.

što? jel će mu neko smetati sa spiska? hoću da pitam da li je razlog što neće da igra, u stvari, sukob sa nekim od reprezentativaca? ili se jednostavno smorio više..?

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ili je preobavešten, pa samo pročita imena sa spiska koji mu daju.

 

Ili ih je Neven odjavio kao Vidić.

 

Kontaktirao sam Subotića, dopisivali smo se mejlovima i sms porukama i imam osećaj da on ne želi da igra za nacionalni tim. Takvi igrači nam nisu potrebni, jer ako neko ne može da se posveti reprezentaciji, onda bolje da ostane u svom klubu i da ne remeti ostatak tima.

 

---

 

Jedini plus ima za odjavljivanje Ljajića, ostatak spiska je jadan. Drago mi je da je Rajković sa A timom, ali njegovo mesto je u mladoj selekciji mada se i to može istolerisati, jer nije ni tamo prvi golman. Nema igrača koji igraju po Evropi, a grejač klupe iz Turske je tu. Medojevića nema, Milivojevića nema.

 

Broj mečeva štopera ove sezone i dubina na poziciji je horor i to sve zbog izbora selektora. Tomović, Ivanović i Tošić mogu da pomognu na štoperu, ali oni to nisu.

Link to comment

Što plus za odjavljivanje Ljajića? Nije kao da patimo od viška kreativnosti u sredini i virtuoza sa loptom.

 

Jedan deo je objasnio Advokat, a meni se on ne sviđa preterano. Čini mi se da je jedan od precenjenijih igrača u svetu.

Link to comment

Списак као Рамадани Синиша да је саставио.Ко од наших штопера игра константно тренутно и где?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...