Jump to content
IGNORED

Tenis 2017


Ros

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    388

  • Jeremija

    163

  • Arkadija

    156

  • renne

    102

Top Posters In This Topic

Posted Images

utekao sa megdana rafaoldu

- daleko je i dogurao, provlačio se u prva 2 kola, a lako je moglo da se dogodi da ispadne već na startu turnira

- dobar i agresivan gofan, više je želeo pobedu i urnisanje u 1/2 finalu sutra ^_^

Edited by gone fishing
Link to comment

Al sam izbaksuzirao  :fantom: samo nam nervira Dudu. 

:whistle:

 

 

ne. a sada ozbiljno  :D

 

juča sam malo gledala novaka, danas nisam stigla

 

videla sam neke jako dobre udarce, ali je baš daleko od konstantnosti, kako se to brzo izgubi, a kako sporo vraća

 

u današnjih par poena, pred kraj meča, koje sam videla, novak je kampovao daleko iza osnovne linije

ne znam da li je tako bilo u većini meča, ali to svakako nije recept za pobedu , bar ne u novakovom slučaju

Link to comment

Jeste videli sada ovo? Glavni sudija posle dva minuta vratio odluku (gem je već bio gotov), i dodelio poen za Nadala, a bio veliki aut.

 

 

U usta ga škrbava.

Edited by Jeremija
Link to comment

Viktor bi ga napucao raketom u ovoj situaciji, bukvalno. A gomila Srba krenulo ka Monaku. Prosto neverovatno da takav sudija na ovom nivou tenisa pravi onakvu gresku. I to na sljaci gde se sve vidi. Kao sto rekoh, prosto neverovatno. edit. samo nije posle dva minuta, vec je odmah sisao i otisao da pogleda, al aut bio 10 cm.

Edited by Timmy
Link to comment

Nema Rafa nikakve veze sa situacijom i njegov odlazak u wc je legitimna stvar. Koja cak i odgovara Gofanu da se malo smiri posle ovog raspada. To je lako reci, ali mora igrac da nadje u sebi prostora da izignorise ovako nesto.

Link to comment

A Gofan je sisa. Igra tenis svog zivota, dobio juce Djokovica, kontrolisao mec sa Nadalom, imao brejk prednosti i taj jedan poen (posle kojeg je bilo 40-40) nije morao nista da mu znaci. Ali on pokazuje zasto je to sto je jeste i od tog monenta Nadal uzima 10 gemova, a on samo 1. Klasicna sportska sisa.

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...