Jump to content
IGNORED

Tenis 2017


Ros

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    388

  • Jeremija

    163

  • Arkadija

    156

  • renne

    102

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lepo je to ali nema Nadala nigde posle sezone sljake, AO je bio slucajnost, na Vimbldonu ispada od nekog Kverija ili slicnog dvometrasa a do US Opena ce ovi ostali jaci da pronadju formu verovatno...

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Koliko mislis da ce imati bodova prvoplasirani na krau sezone? I ko ce to da bude? Janko uspesno krenuo i na drugom celendzeru. Ujutru igra mec drugog kola. Ove nedelje brani 100 bodova, pa ako ne osvoji (120) pasce na listi. Al nebitno, on gleda kraj sezone, samo da ga zdravlje posluzi i odigra sto vise turnira. Viktor u Budimpesti u drugom kolu, kao i Djere. Lajovic izduvao u q.

Link to comment

Koliko mislis da ce imati bodova prvoplasirani na krau sezone? I ko ce to da bude? Janko uspesno krenuo i na drugom celendzeru. Ujutru igra mec drugog kola. Ove nedelje brani 100 bodova, pa ako ne osvoji (120) pasce na listi. Al nebitno, on gleda kraj sezone, samo da ga zdravlje posluzi i odigra sto vise turnira. Viktor u Budimpesti u drugom kolu, kao i Djere. Lajovic izduvao u q.

kojih 100 bodova tipsarevic brani ove nedelje?

mislim da si nesto pomesao, gubi samo 8 sa celendzera u ostravi

turnir koji je osvojio prosle nedelje, je osvojio i prosle godine, ali tada se igrao kasnije, pa ce te bodove gubiti tek u avgustu

 

meni ovo sto on radi sa ucescem (i osvajanjem) ovih celendzera deluje jako pametno za ostvarivanje pozicije na listi

500 od 700 poena je skupio na taj nacin i ima osiguran nastup na rg, vimbldonu, a vec je i priicno blizu za us open

 

koliko je uopste ogranicenje (za top100,top 50? igrace) broja takvih turnira godisnje koji ulaze u poene? 10?

Link to comment

Pratim listu na live-tennis.eu i po njoj je juce izgubio 100 bodova, tj zvanicno ce izgubiti u ponedeljak kad se pojavi nova lista, ali oni odmah to odbijaju. Obično su tacni, pa sam ovo za Janka prihvatio zdravo za gotovo. Moguce da je neko mini pomeranje u kalendaru, pa se ne brisu bodovi paralelno sa ovogodisnjim turnirima.

Link to comment

Meridian, pa special tako nesto. edit. https://meridianbet.rs/sr/kladjenje-kvote/lige/6824-92 Na Federera pala kvota na 2, al na Nadala je i dalje 35. Oni nisu normalni, pa sam morao jos da poacam. Izvinjavam se ostalima na na spinu, necu vise. Al cisto mozda nekim ljubiteljima tenisa ovo ude zanimljivo :)

 

Nema vise te igre?

 

Janko je dosao u fazu karijere kad mu je verovatno najvaznije da ima osiguran nastup na GS turnirima i uzme kintu. Jeste da od povrede ne moze da se mrdne od prvog kola, ali neka svaki put i ispadne u prvom kolu, to mu je zagarantovanih oko 120.000 po sezoni samo od GS turnira. Jbg, prioriteti.

 

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...