Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 0/1, hokej 1/2 (uz jednu kvotu 1). Cim sam krenuo da igram Leverkusen 3+, oni na 4/5 poslednjih meceva u prvenstvu, dodjose 0-2. Ponekad mi je neverovatno, kakve zicere profesionalni igraci mogu da promase. St. Petersburg se obrukao; domacin je dao 2 pogotka, sto nisam ocekivao, no najbolji tim lige je zatajio. Predatorsi nekako odose u over; Chicago kvota 1 (cudo jedno, kako ovi zicer mecevi tesko prolaze), jedva su usli u OT. Nisam mnogo ocekivao od petka, te je i ucinak takav. Danas ponovo odigrah jako (nivo utorka i srede); mala kombo kvota, red bi bio da jedan prodje.


Fudbal

Real Madrid-Sevilla 3+
PSG-Lille 3+

AZ Alkmaar-Heracles 3+

U. de Chile-Iquique 3+

Tottenham-Stoke 3+

Dortmund-Werder 3+
Monchengladbach-Schalke 2+

Basel-St. Gallen 3+
Benfica-Estoril 1

Cagliari-Sampdoria 2+
Juventus-Inter 2+

West Ham-Chelsea 2+
Eintracht Frankfurt-Bayern 2

Kvote, 1.59, 1.35, 1.60, 1.53, 1.61, 1.55, 1.50, 1.84.
Real i Sevilla bi trebali da odigraju standardno lep mec; ocekujem da PSG natrpa Lille, nakon dva losa izdanja; AZ igra protiv Heraclesa, koji i daje i prima dosta golova. Cileanci igraju zavrsno kolo, te probah U. de Chile, koji trijumfom obezbedjuju Sudamericanu ili Libertadores. Tottenham sigurno moze bolje u ligi; vreme je da podignu efikasnost, protiv prosecnih timova. Dortmund igra kod kuce, te ispratih i njih; Schalke ne volim, samo 2+ tu. Basel nisam pratio redovno i evo ih danas ponovo, posto Young Boys nije tako daleko; Benfica protiv tima sa zacelja. Sampdoria igra efikasno ove sezone, a tu je i derbi. Chelsea protiv West Hama, na kraju stavih 2+ umesto fiksa; Bayern je sigurno najkvalitetniji tim u ligi, pa zasto ne bi dobio i na ovom gostovanju.
Prve dve stvari su u jacoj grupi.

Prateci tiket, Huddersfield P/KX, Burnley 1X, WBA P/KX, Aston Villa w1, Middlesbrough w1, Gillingham 3+, Peterborough 3+, Luton w1, Tranmere 2+, Rangers 2+, St. Mirren w2, Forfar 2+, Elgin 2+. Kvota 58.96.


NHL

Tampa-Winnipeg 5+

Pittsburgh-Toronto 5+

Dallas-Las Vegas 5+

Kvote, 1.30, 1.28, 1.35.
5+ trend, Tampa 7/10, Winnipeg 7/10, Pittsburgh 7/10, Toronto 6/10, Dallas 5/10, Las Vegas 8/10. 
Prva dva meca su na kombo tiketu.

Propratni tiket, Detroit 5+, Columbus w1, NY Rangers w1, Boston 5+, Calgary 5+, San Jose 1X, Los Angeles 1X. Kvota 9.50.

NBA tiket, Cleveland >213.5, Houston >210.5, San Antonio w2, LA Clippers >202.5. Kvota 4.87.
Serija minusa u NBA sektoru, na vreme batalih singlove.

Edited by Miljenko
Link to comment

Mec - Ren  2
HSV - Volfsburg  X
Real - Sevilja  X2
Aston Vila - Milvol  1
Juve - Inter  1&GG
Valensija - Selta  1&GG

  

HSV - Volsburg  12-X
Barnli - Votford  12-X
Gengan - Dižon  12-X

Link to comment
5 minutes ago, Plavimost said:

Samo zbog istorije međusobnih susreta mi je zanimljivo, dosta golova pada.

Ma samo konstatujem da su kvote preniske (svadjam se sa kladionicama :D), nemam nista protiv da bude 2:5. :D

 

Edited by Nesh
Link to comment

Ma znam da su kvote takve (mnogo se igra na golove i ocekuje se da krene razvaljivanje svaki put, pa je logicno da su kvote male) i da mi niko ne brani da igram 0-2 (kvota 4.00). Samo gundjam. :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...