Jump to content
IGNORED

Ex YU fudbal


mrdja

Recommended Posts

inače guglao sam dosta ovih dana tražeći slikun stadion od FK Bor...i nisam nista uspio pronaciskupljam slike od stadiona pa bih zamolio ako mi netko moze pomoci oko togajedino sto sam uspio naci je ova minijaturna ( i dosta stara ) slikaborl.jpg

Link to comment
...evo i malo ekskluzive za ljubitelje sakupljanja autograma. Potpis Coline, (svetsko, a njihovo), na razglednici hotela Palace u Zagrebu gdje je odsjeo kada je sudio hrvatskoh repki.P.S. meni je bolji "rogonja" - apatinsko jelen pivopost-5782-13312098393172.jpg
Za pivo se slazem :) Sto se autograma tice, evo nesto i od mene: Highbury, 4 Nov 1964, Rangers - Crvena zvezda 3:1, Kup Sampiona 1.Kolo play-off
Link to comment
jel nije krunoslav piperković vinkovčanin?čudno mi da je ponikao u vođincima (iako je to nekih 15ak min autom od vk)znam gdje je živio prije rata i gdje mu je sva obitelj pa mi je ovo malo čudnočim je počeo rat,oni su uspjeli nekako otići odmah u kanadu/montreal (dobar sam sa njegovom kćeri pa znam sve pojedinosti)...i dođu vamo tako nekad preko ljeta...
pipe piperković krunoslav je Vinkovčanin koji je kao i Zoran Tomić, Željko Hrgovčić nakon juniorskog staža poslan na kalenje u Vođinačko Mladost...
Link to comment
... suci utakmice, bivši igrači cibalie, a kasnije nogometni suci !!!!
u sredini je miroslav vitković a desno je ivica tunjićtko je ovaj lijevi?Ivan Keškić rezervni vratar Dinama u vrijeme Budimčevića, Tome Radića, Cvjetkovića, Mrmića - dugogodišnji omoćni sudac na prvoj HNL... također golman Mladosti iz Vođinaca.
Link to comment
Sećam se ove ekipe, poznati su i po nekoliko kvalitetnih prvoligaških igrača koji su tu ponikli: Branko Karačić (Osijek, Hajduk, Belgija), Zlatko Kemec (Dinamo VK, Austrija), Zlatko Lučan (Dinamo VK), Krunoslav Piperković (Dinamo VK), Nikola Salopek (Dinamo VK).
Ovako je završilo !!!! Oduzimanje bodova mamom klubu sa sela, da ostane veliki klub iz grada Slavonija Sl. Požega

post-5782-13315464012672.jpg

Link to comment

Може ли неки извештај како игра млади Адровић? Чух да је дао неке силне голове скоро... Партизан га је пратио још док је био у Пљевљима.

Link to comment

... za uspomenu i dugo sjećanje na pokojnog Tonka Vukušića - Cicu, trenera Dinama ( Cibalie), Vojvodine ! Jedan od njegovih stručnih radova pri kraju njegovog života.

post-5782-13318133876265.jpg

Link to comment

.... molio bih vas lijepo ako netko ima ALMANAH YU NOGOMETA - FUDBALA PRVENSTVA I CUP 1986- pa na dalje, a i one od prije . Od 1978-1986 imam pa da malo prođem i ono dok se liga igrala. Unaprijed zahvaljujem.

Link to comment
  • Redoran changed the title to Ex YU fudbal

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...