Jump to content

Photo

Kupovina novog automobila u Srbiji

• Please log in to reply
80 replies to this topic

#76 LeBron

LeBron

pokerface

• Members
  • 3,617 posts

Posted 27 July 2017 - 14:36:27

Lebrone, kaci slike tamo na temi, bas je mocan B8 taj.

https://www.polovnia...ines-technology

Evo ti ga na oglasu, jos ga nisu skinuli ovi sa placa.

#77 Zli Gli

Zli Gli

JCVD

• Members
  • 12,716 posts

Posted 28 July 2017 - 00:30:02

Co'ek je Tiito za sve nas... :Hail:

#78 SDSG

SDSG
  • Members
  • 95 posts

Posted 31 July 2017 - 13:19:05

Ne znam koje su bile cene u toku akcije ali su svi modeli Tipo i dalje na akciji. Ja se prijavio na sajtu i stigao mi cenovnik za 2 minuta na mail i posle toga me odmah zvali iz makrketinga Fiata. Nije mi bas logicno da se neki modeli prodaju po jednoj ceni samo ta dva dana a da onda posle toga vise taj popust nece vaziti, Mislim da je to vise bila marketinska fora. Uglavnom sacekacu malo kad budem imao vremena i kad budem u Srbiji pa cu da zakazem probnu voznju.

To su "klasicne" akcije,night of miracles je pruzio mogucnost da kupis tipa u fullu za smesne pare,ali zaista smesne.Jer je politika Fiata da se mnoge stvari doplacuju cak i u Lounge opremi.

Otisaocje jedan metalik siv prebogat opremom pogotovo za nase uslove,nisu hteli kozu i jos neke nebitne estetske pakete.Tipa alu felne 17-ce i hrom paket.I takav je sa popustom izasao ~17k.A sa danasnjim akcijama u Lounge opremi taj isti Tipo kosta 17,490e a za opremu bi morao da dolatis jos nekih 2-3k e.

Ja sam pristrasan kad je u pitanju SW (karavan),jer je nekako najlepsi.

Sve u svemu za 20k e Tipo moze da bude porodican auto za primer.

#79 Milosh76

Milosh76
  • Members
  • 21,248 posts

Posted 02 August 2017 - 09:34:51

Da li ima neko ko je vozio benzinca Toyotu Auris, recimo 2010 i noviji?

Kakvi su utisci, koliki je gepek u odnosu na Astru H, da li je 1.3 motor slab za tu karoseriju?

Cene servisa i delova u odnosu na Opel?

Edited by Milosh76, 02 August 2017 - 09:43:03.

#80 BarryWhite

BarryWhite
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 20 September 2017 - 10:26:21

Isao sam u subotu u Hyndai na NBG da vidim Elantru. Za probnu voznju mora da se zakaze i kazu da trenutno nemaju nijedan model u BG vec moraju da ga dovezu iz drugog salona koji je van Beograda. i30 nemaju cak ni izlozen a drugar mi je preporucio taj model jer on vozi sluzbeni i ekstra je zadovoljan.

Isao sam i do servisa za moj Chery pa sam video Peugeot 301 koji je isto na akciji. 

Sledeci put kad budem dosao u Srbiju pogledacu i Fiat Tipo.

Ako ima jos neko neki predlog nek napise :) .

#81 Moća

Moća

Mladi gospodin sa položenim pravosudnim ispitom!!!&

• Members
  • 20,483 posts

Posted 20 September 2017 - 13:54:48

Skoda Rapid ko sto ti rekosmo.