Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1864

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

jedno je kad je rehabilitacija, a drugo kad je beatifikacija..

 

 

super je zapadov komentar

 

 

Zapad Todorović Retweeted TV N1 Beograd

Meni ovo nije dovoljno!! Zahtevam da se svi koje je poklao proglase kriminalcima!!

Zapad Todorović added,

TV N1 BeogradVerified account @N1infoBG
Rehabilitovan četnički komandant Nikola Kalabić http://bit.ly/2qmKe4l  @PolitikaJavlja
2 replies8 retweets66 likes
Reply
 
2
 
Retweet
 
8
 
 
Like
 
66
Link to comment

samo nemoj posle da pishte kad bude stepinac <_<

za to pishte preventivno. 

 

sreca pa razni gerinzi i gebelsi nisu odavde, bilo bi planetarnog blama. 

Link to comment

dosta mi je isto :D

 

Slažem se, što je mnogo suviše je dosta, bila to beatifikacija Stepinca ili rehabilitacija Kalabića. 

Čekaju se posthumne optužnice za partizane koji su nemilice nasrtali na, kako se sada ispostavlja, sirote, nepravedno ozloglašene četnike. 

Link to comment

Danas, samousluga, stand sa novinama iz Srbije, i naslov: iz knjige zalosti sa sahrane Josipa Broza Tita nestalo 40 strana, naravno onih sa potpisima tadasnjih glavonja, navodno se pojavile na nekoj aukciju u Spaniji, nisam dobro uspeo da vidim.

 

Tako da...

Link to comment

Danas, samousluga, stand sa novinama iz Srbije, i naslov: iz knjige zalosti sa sahrane Josipa Broza Tita nestalo 40 strana, naravno onih sa potpisima tadasnjih glavonja, navodno se pojavile na nekoj aukciju u Spaniji, nisam dobro uspeo da vidim.

 

Tako da...

...3. juna, Malaga...

Link to comment

pre par jutara na radiju gorica i dragan pričali o liku (policajac off duty, čini mi se), koji je negde u beogradu (voždovac?) našao ostavljenu bebu u parku, sa sve čoporom pasa koji su veselo prilazili.

:ph34r:

Link to comment

pre par jutara na radiju gorica i dragan pričali o liku (policajac off duty, čini mi se), koji je negde u beogradu (voždovac?) našao ostavljenu bebu u parku, sa sve čoporom pasa koji su veselo prilazili.

:ph34r:

 

Ulični psi su joj prilazili, jedva sam zaustavio kamion i stigao da ih rasteram, priča za "Blic" Zlatko Marković, beogradski policajac koji je pre tri dana pronašao napuštenu devojčicu od godinu i po dana na Konjarniku.

[pin on pinterest] [share it]

Zlatko je u ponedeljak oko 19 sati igrom slučaja prolazio Konjarnikom van dužnosti, kada je iz svog kamiona video da se nešto pomera u travi.

- Prvo sam pomislio da je lutka. Tek kada sam video da se mrda, shvatio sam "ma kakva lutka, to je beba". A čopor pasa se približavao. Nekako sam se parkirao i rasterao ih - priča Marković.

Devojčicu je pronašao polugolu, samo u pelenama i tankoj benkici. Plakala je i tresla se od hladnoće.

- Pomislih kako da joj pomognem tako malenoj, naziralo se da su joj nikla samo dva zubića. Video sam da nije povređena i zamotao je u moju bluzu. Dao sam joj i malo vode da pije i onda se malo primirila. Počnem da vičem, misleći možda da su joj roditelji negde blizu, ali niko nije odgovorio. Pitam neke ljude nedaleko odatle, svi me belo gledaju. Tada sam shvatio da ju je neko ostavio i pozvao svoju službu da mi pošalju kola Hitne pomoći - priseća se Marković.

Kako kaže policajac heroj, koji je i sam otac, ne može da shvati da je neko tek tako napustio bebu, a sama sigurno nije mogla tu da dođe.

- Prva pomisao mi je bila da te roditelje treba najoštrije kazniti, ali mislim da takva ne postoji ni u jednom zakonu koja bi bila primerena za njih. Veoma volim decu, a kada mi se ono malo, slatko, sa crnom kosicom, osmehnulo, nije bilo lepše nagrade. Jedva su je odvojili od mene. Ni doktorka iz Hitne pomoći nije mogla da veruje. Rekla je "ma nemoguće da se tako brzo vezala za tebe" - priseća se Zlatko.

Devojčica je u Zvečanskoj, a policija i Centar za socijalni rad tragaju za njenim roditeljima, kada će se znati da li će dete moći da im se vrati i da li je bilo zloupotrebe roditeljskog prava.

Slični slučajevi i u Rakovici

Žensko novorođenče pronašli su građani 31. marta prošle godine pored puta u Rakovici, a, srećom bez povreda, prevezena je u Institut za majku i dete. Godinu dana ranije, Jovan M. pronašao je devojčicu staru oko 15 meseci u parku na Kanarevom brdu, a policija ju je odvela u Zvečansku ulicu. Roditelji, stranci, ubrzo su se pojavili i u pratnji policije otišli po dete.

Link to comment

da im vrati -_-

 

 nasilnicima da se vrati, jer kako drugachije, za dete je najvaznije porodichno okruzenje. a redovnima da se preti zakonima, inspekcijama i socijalnim radom, jer shta ako im se dete kreativno ne izrazava :lolol:

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...