Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

U nedelju 18.11. u Domu sindikata bio Maceo Parker.Prosto ne mogu da verujem da niko od forumasa nije najavio, ili barem posle koncerta prokomentarisao ovu svirku.Prepuna sala, i 10ak vrhunskih muzicara na sceni. Po mom skromnom misljenju jedna od najboljih svirki u BGu poslednjih nekoliko godina.Pozdrav

Link to comment
U nedelju 18.11. u Domu sindikata bio Maceo Parker.Prosto ne mogu da verujem da niko od forumasa nije najavio, ili barem posle koncerta prokomentarisao ovu svirku.Prepuna sala, i 10ak vrhunskih muzicara na sceni. Po mom skromnom misljenju jedna od najboljih svirki u BGu poslednjih nekoliko godina.Pozdrav
istina, koncert je bio odlichan :)definitivno jedna od boljih svirki u skorije vreme. Edited by pcelica
Link to comment

Nisam želeo da idem. Zašto? Zato što koncert u zatvorenoj sali sa sedištima za mene nije mogao da bude bolji od veličanstvene, tople majske večeri 2003. godine, kada je Maceo svirao 2:45h u bašti SKC. Malo mi je žao što nisam išao, ali - ne mogu da slušam Mejsija zavaljen u avionsko sedište.

Edited by vasudeva418
Link to comment
Nisam želeo da idem. Zašto? Zato što koncert u zatvorenoj sali sa sedištima za mene nije mogao da bude bolji od veličanstvene, tople majske večeri 2003. godine, kada je Maceo svirao 2:45h u bašti SKC. Malo mi je žao što nisam išao, ali - ne mogu da slušam Mejsija zavaljen u avionsko sedište.
pa sigurno da je bolja majska topla vecher, ali skoro niko u sali nije sedeo wink.gif Edited by pcelica
Link to comment

ja htela da idem ali me sprecili neprijatelji a i ne smem vise toliko da lazem na poslu.a bas volim taj pauk, oba koncerta koje sam tamo slusala bili vanzemaljski. jedino sto je uvek bedak sta raditi do sest ujutru, do prvog voza za bg.poslednji put smo u potrazi za prenocistem zalutali u jedno mnogo simpaticno mesto, gde mi je sanker na pitanje da li ima slobodnih soba, rekao: "bice jedna slobodna za 10 minuta."javi kako je bilo.

Link to comment
poslednji put smo u potrazi za prenocistem zalutali u jedno mnogo simpaticno mesto, gde mi je sanker na pitanje da li ima slobodnih soba, rekao: "bice jedna slobodna za 10 minuta."
:lol::rolleyes: pauk ima dushu, uvijek mi je veselje ic tamokoncerat bio sasvim OK, ukratko:predgrupa se sad kaze potpora, i to je trebao biti neki frik s tamburom i Ciljemime mu je hayden i dosadan je za popi*ditoko pol jedanaest izasli the national, tamburali cca sat i 45 min, 2 bisapoceli sa Start a War, zavrsili s Fake Empire, cini mi se da su pjesme s Boxera bile okosnica svirkedvorana fino puna, odokativno 800 ljudi, klinci su bili odlicni, pjevali su s bandom, grlili pjevaca, izmjena emocija na visinia pjevac je posebna prica, izgleda kao beavis, trese se kao ian curtis, daje se do krajagitaristi, valjda braca, odlicno prze, iskusno i uigrano,na kraju - ocekivao sam puno mirniji, hermeticniji, dosadniji koncerat...nije bilo ni blizu togaveliki im je plus puno cvrsca verzija na koncertima, gitare su prashile nemilice, a da pjesme nisu nimalo izgubile onu snoliku privlacnostmali hate za djelatnike na shanku zbog iskazanog autizma, sporosti i potpune nezainteresiranosti za svijet oko sebe
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...