Jump to content
IGNORED

Nakit


Leia

Recommended Posts

joj, Linda.. ono prvo na ruci... i ono na nogi je fakat divno..... ja to ne bih nosila, nisam taj tip.. ali volim da vidim kad nekome tako lepo stojipar mojih omiljenih narukvica.... tribal i surfer....IMG_2684.jpg

Link to comment
  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Hippie

    11

  • morgana

    8

  • Leia

    8

  • gospa buba

    6

Zeleni prsten je od mame. Kupljen u Egiptu pre nekih 30ak godina.aVahFrS.jpg
Predivan ti mamin prsten - obožavam prstenje, što glomaznije, to bolje.Btw, moja sestra je nekidan za rođendan dobila gotovo identičan tom crvenkastom, ja joj već ponudila nemalu sumu za otkup. I'm hopeless. :cry:
Link to comment
Predivan ti mamin prsten - obožavam prstenje, što glomaznije, to bolje.Btw, moja sestra je nekidan za rođendan dobila gotovo identičan tom crvenkastom, ja joj već ponudila nemalu sumu za otkup. I'm hopeless. :cry:
Megalomanija ftw!Nije lako nama koji smo jewelryholics. :cry:
Link to comment

od nakita se kod mene uglavnom sve svede na naušnice. prstenje i narukvice ne nosim jer redovito imam incidente sa zapetljavanjem istih u kosu, a ne mogu s njima ni baš sasvim slobodno mahat rukama dok govorim. zato rećine, male do srednje veličine, viseće, sa par kamenčića, u raznim bojama, još ako lagano šuškaju (metal o kamen ili staklo). :heart: zapravo, zvuk šuškanja mi je kod naušnica gotovo jednako važan kao zvuk potpetica kod cipela.

Link to comment

i ja sam mindjusar :)volim jednostavan dizajn, geometrijske oblike i rado bih se dopisivala sa istomisljenicima svih uzrastau nekom elle decore-u ,na jednoj talijanskoj dizajnerki enterijera, sam vidjela savrsene (ponavljam: savrsene) velike srebrne spiralne mindjuse, koje na unutrasnjem kraju spirale imaju malu crvenu ljutu papricicu :heart:ocu.

Link to comment
u nekom elle decore-u ,na jednoj talijanskoj dizajnerki enterijera, sam vidjela savrsene (ponavljam: savrsene) velike srebrne spiralne mindjuse, koje na unutrasnjem kraju spirale imaju malu crvenu ljutu papricicu :heart:
o užasa :lol:
Link to comment
draga, spirala je opsoletna :D a jel ovakva papričkica?E%20chili%20bunchear.JPG@hannahtakvi kao ti tribaju MVPEI-u
da, ali mnogomanja, i to samo jedna zabodena na kraj spirale. i materijal je drugaciji, mislim da je stras. al paprika je paprika. (jesam vec rekla :wub:?)
Link to comment
i lego kockice xixi
taj bih jako volela da imam, a da ga ne nosim :)
i dalje ne nalazim lepsi od ovoga i jesam ga vec kacila ali moze i opte koliko je lep:inoxiran celik i kamenchic:DSC01961-1.jpg
nisam ga videla ranije, potpuno je predivan. od nakita nosim diskretne svedene ogrilice (komada 2), i to sve redje. narukvice nikad (komada 2+1), smatram da mi uzasno stoje. recine imam razne, ali ih ne nosim cesto. prstenje: godinama sam nosila dva, jedan se nedavno raspao, a od mame sam dobila jedan, i to je to. bice i fotki, kad nadjem.ali ono sto cesto umem lepo da uklopim (kazu), i nemojte da se sokirate, nije babski: broseve. imam malu kolekciju, a volim i da ih poklanjam.
Link to comment
taj bih jako volela da imam, a da ga ne nosim :)nisam ga videla ranije, potpuno je predivan. od nakita nosim diskretne svedene ogrilice (komada 2), i to sve redje. narukvice nikad (komada 2+1), smatram da mi uzasno stoje. recine imam razne, ali ih ne nosim cesto. prstenje: godinama sam nosila dva, jedan se nedavno raspao, a od mame sam dobila jedan, i to je to. bice i fotki, kad nadjem.ali ono sto cesto umem lepo da uklopim (kazu), i nemojte da se sokirate, nije babski: broseve. imam malu kolekciju, a volim i da ih poklanjam.
i ja volim broseve. nemam neku vecu kolichinu i nisu bash klasichni, vishe su neobichni. mada, ja chesto i neke bezdeve nosima kao brosheve :D. zavisi od ansambla za tu priliku.bez prstenja ne izlazim iz kuce (osecam se nekako chudno ako ih nemam na rukama) , ostalo (narukvice, ogrlice, mendjuhe) imam u kolichinama al priznajem nosim, ne previshe chesto. shto me ne sprechava da kupujem redovno.srebro, poludrago kamenje, drvo, koza to su materijali koje 'trpim' na sebi.ponekad, samo ako ceo stajling to nalaze, nosim i zuto zlato u vidu prstena (:D) koji sam dobila od bake. vrlo diskretan.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...