Jump to content
IGNORED

Kamere...


Moća

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Dankan Ajdaho

    19

  • kud u maglu Simoviću

    15

  • Frank Pembleton

    7

  • ragasto

    7

Nije za mene nego za sestru moje devojke i jeste ima malog klinca tek tri meseca.Ali bi nesto od ovih poznatih brendova. A i cisto sumnjam da taj Flip ima da se kupi ovdi(Srbija).

Link to comment

onda mozda sony bloggie. cena mu je tu negde, mali je.edit: ja sa oba nekad snimam eksperimente i generalno mi se flip vise svidja za snimke u zatvorenim prostorijama + laksi je.

Edited by paculla
Link to comment
toshiba_camileo-s10.jpgJa sam nedavno uzeo ovo: Toshiba Camileo S10. Full HD, radi na SD kartice, lakše od 100 grama, i što je najvažnije cena: 99,00 Eura.
jebote, bas htedoh da nekog pitam, jel radi to poso?mnogo opale cene, mnogo.
Link to comment
danas i pristojniji digitalni aparati imaju full hd. moj canon s90 nema ali i bez toga ima brutalnu sliku u video modu (a i ovako).
bas takobio sam zaprepascen kvalitetom slike u video modu.ixus 300 hs u mom slucaju
Link to comment

Sad ste me zainteresovali. Ja imam matori Fuji E550 koji pravi (za moje potrebe) sjajne fotografije i "pristojan" video zapis.Kada se snima napolju, onda video OK, ali kada se snima u unutra, pod veštačkim svetlom, e onda je to već problem, jer je slika tamna i "zrnasta". Hteo bih da ga zamenim, da kvalitet fotografija ostane isti (ili eventualno bolji), a da dobijem bolji kvalitet video snimka. Naročito ono što se snima unutra.Takođe, ne bih sada da dajem neki extra veliki keš. U obzir dolaze i polovanjaci.Hajde, dajte preporuke.Gazo, Bane, jel' ovi vaši fotoaparati daju kvalitetan snimak i u kućnim uslovima?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...