Jump to content
IGNORED

MLB 15


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    161

  • Miljenko

    134

  • Strahan

    128

  • stoutspectacledbold-head

    61

Top Posters In This Topic

Posted Images

izdominirali ih 4 inninga. na nasu nesrecu, tekma traje 9 inninga :(

 

na jedan out u petom Q bezveze baca dva walka za redom, i naravno, sledi kazna... a bullpen nam je raspad kompletni. do kraja je cilj izgubiti sa sto manje :s ili to ili da hitting naprasno poludi, ali nesto mi se cini da nema od toga nista

Link to comment

Verlander izdominirao ali ok, dobija nyy sledeći mec

 

Očekivao sam da su dodzersima palice ohlađene ali nije bilo tako. Stvarno udaraju kao ludi, taylor ima nestvarnu sezonu

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

ako hocemo ikakvu sansu, starteri moraju bacati 7+ inninga. do sada, u 6 tekmi:

starteri: 39 IP i 10R primili

bullpen: 16 IP i 16R primili

 

ps. postigli smo 18 runova u 6 tekmi... znaci 3 po tekmi. znaci 1 run svaka 3 inninga... a bullpen dopusta 1 run po inningu... 3 puta vise nego sto batteri udare. ja ne znam uopste kako smo mi prosli Nationalse. dobro, znam, Dusty Baker. ali vise nema Dustyja i ako nastavimo udarati ko Padresi a bacati ko Tigersi, ne znam kog smo se djavola uopste i trudili da udjemo u NLCS...

Link to comment

sreca moja pa sam spavao... Bryant, Rizzo, Contreras, koji su core lineupa su imali 0/11 i 1HBP. 3 hita od kojih je jedan imao Lester, out of all ppl. i jedan walk koji izvukao Baez. neverovatno. poosle tog walka je i bila sansa za nesto, jer je ukrao drugu,otisao na trecu na wild pitch, i imali smo Jaya AB sa jednim outom i Baezom na trecoj. ali jbg, nismo uspeli ni ground out...

 

Russell zveknuo homera. jedini covek koji nesto radi u ovom playoffu, uz Rizza. mada je i Rizzo stao posle trece tekme NLDS...

 

Lester OK, ali previse walkova i onda prekratak outing. na kraju nas Lackey ugrobario. na 2 out, 1 on ulazi, prvo walk pa HR jebenog Turnera(koji je imao i RBI single da izjednaci na 1-1). cak i pitch nije bio toliko los, ali jbg, dovatio je.

 

sta je tu je... bolji su Dodgersi, jbg. nasi starteri rade solidan posao, alii bullpen Dodgersa je izvanredan, plus mnogo bolje udaraju lopticu

Link to comment

Ma, daj, krenuo davnih dana na spavanje i šta je sad ovo koji kurac. Stižu ih na bazi kurca.

 

edit: Debili svoje vrste. Nemam ja živaca za ovo. Imaju 4 ništa i dominiraju 2/3 meča i svejedno će glat izgubiti.

Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment

Htio sam na 2:1 za LA da pozovem na minut cutanja za Cubs World Series plan, ali rekoh da ne mracim previse. Ispostavilo se da su jos gori nego sto sam mislio. Losi pitcheri, los outfielding, losa serija. Jedina nada je da ce nekako cudotovorno da LA ponove upadne u jedan od onih kanala kao pri kraju regularnog dijela sezone.

Link to comment

fucking Yankees...

 

mi nismo dozvolii sweep... nocas Q vs Kershaw

ali cak i da odigramo dobro, Davis je verovatno unavailable, juce je imo 2 inning save, 48 pitcheva. horror 

 

al dobro, ja sam se pomirio sa porazom, a lepse je otici sa 4-1 neg 4-0 :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...