Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

prica se po olivudu da nema djevojku...dugo, dugo. a neki stariji ga nikad nisu ni videli sa jednom

 

Kaze da nijedna ne moze da isprati njegov ritam i da voli taj solitary stil. 

Link to comment

Kaze da nijedna ne moze da isprati njegov ritam i da voli taj solitary stil.

fala na ritmu ako moze vise da prica od zene...a moze, veruj mi :D

 

hvala mu sto postoji i sto je vredan i sto je mozda poslednji bastion mainstream panka i kako je nekada bilo...riznica informacija je.

 

a sto se ne slazem sa njegovim pogledimana drustveno-politickoj sceni je nesto drugo. u svakom slucaju nije big deal dizati preko 200

Link to comment

Mislim da je Rolins dizao preko 200 na dedliftu. A mislim i da sam ti to vec rekao.

znam, zato i pitam.

lol, ko i ja, posle 5 meseci malo ozbiljnijeg treninga, bez gurtni i trunke kemije, ako ne racunamo kafetin.

:fantom:

ok, bezezanja, za nekog njegove velicine, dosta dobro. e sad, ako je sa hemijom, onda nije previse impresivno.

Edited by ToniAdams
Link to comment

A kako stojis sa dranjem u mikrofon?

 

Nisam probao ali cijenim da sam znatno slabiji nego na dedliftu, koji btw nisam radio mesecima jer ima neka fensi masina koja mi radi te erektore + stomak istovremeno, i to jako dobro pogadja.

Link to comment

Iskreno, mrzi me da radim te glavne vezbe, s tim sto cucanj odradim recimo 6-10 serija sa stotinak kila, ass to grass, i onda posle iskorake i ostale dopunske vezbe za noge a za ledja radim lat masinu, zgibove, neka veslanja i slicno + tu fensi masinu, dok me mrtvo opasno smara vec duze vreme.

Link to comment

Iskreno, mrzi me da radim te glavne vezbe, s tim sto cucanj odradim recimo 6-10 serija sa stotinak kila, ass to grass, i onda posle iskorake i ostale dopunske vezbe za noge a za ledja radim lat masinu, zgibove, neka veslanja i slicno + tu fensi masinu, dok me mrtvo opasno smara vec duze vreme.

Aj ne bilo ti tesko da okacis sliku te makine.Kakva je za problematicna ledja?Misl discus hernie i to.
Link to comment

Brt odma cu ti reci da batalis, kakva god da je i koliko god podesavanja da ima, a buduci da nije pravljena po tvojoj meri, uvek ce biti manje opasno ako radis klasican dl. Samo je bitno da usavrsis pokret. Ovo ti kaze neko ko je upravo zbog problematicnih ledja bezao od dl, pa do prosle godine.

Kad radis pravilno stvarno mislim da nema opasnosti.

Svakako prvo vidi sa fizijatrom.

Link to comment

Ma problem je poceti.Imam hiperelasticne kukove,Pink Panter ledja,kifozu valjda,ma sta oces.I lepo mi je islo dok mi se ne desi discus ni iz cega.Drzao nekog u gardu na bjj treningu.Sad mi je frka da pocnem ponovo ali cu morati.Deset kg ploce i polako.Tehniku sam izgradio,ramena drzim,nema pada tonusa dok spustam.samo cu morati polako sa tezinama za decu.

Edited by askeladden
Link to comment

Snimicu jednu seriju pa cete videti, Matrix sprava je u pitanju, ozbiljna prica. Naravno, i dalje sam zvijer ali kao sto rekoh, mrzi me da radim neke vezbe.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Ma problem je poceti.Imam hiperelasticne kukove,Pink Panter ledja,kifozu valjda,ma sta oces.I lepo mi je islo dok mi se ne desi discus ni iz cega.Drzao nekog u gardu na bjj treningu.Sad mi je frka da pocnem ponovo ali cu morati.Deset kg ploce i polako.Tehniku sam izgradio,ramena drzim,nema pada tonusa dok spustam.samo cu morati polako sa tezinama za decu.

 

deformiteti kicmenog stuba su odlican teren za diskus herniju

 

pronadjite se na listi

 

ja sam detektovala bar 2 kod sebe :ohmy:

 

ono sto se najcesce moze videti kod bilderasa  su zaobljena ramena  i upper crossed syndrome, jer rade bench, i shrugs za gornji trapez da izgledaju ko mrge a slabije romboide, srednji i donji trapez, uopste srednja ledja, a slabi su i duboki misici savijaca vrata. plus ne znam da iko radi istezanje tih nabijenih misica

 

 

train smarter not harder! :piggy:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...