Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

Perem tako sto ih potopim u lavor, pospem sodu bikarbonu i ostavim da odstoji jedno pola sata, posle toga rucno isperem. U masinu tek kad se nakupi jos stvari, otprilike posle jednog rucnog ide jedno masinsko pranje. Isto radim i sa svom sintetikom koju nosim u teretanu.

Link to comment

Ne perem ni ja samo te 3-4 stvari, nego stavim da se osuse, ubacim u korpu za ves, pa cekaju da se nakupi nesto sareno za pranje na 30. Imam 3 majice u kojima trcim, pa taman to bude tih nedelju dana do pranja. A imam i program od 15 minuta na masini, isto na 30 stepeni, to koristim u slucaju da se ne nakupi druge odece, a ove 3 majice budu za pranje. Cisto da ih osvezi, ne smrde bas.

pa ja sam ih prao u masini zajedno sa pamucnim majicama za posao. e sad te pamucne se lako usmrde posle ovih pranja pa ih vise necu prati togetha.

a nisam pitao je l perete rucno ili u masini vec da li ih odmah perete posle trcanja. 

ti si lucky sto ti ne smrde majice posle trcanja, meni ne smrde carape al majice... kacim ih da se suse bar 20m od kuce :lolol:

Link to comment

btw, kako ti je noga?

OK je bila posle par dana. Delovalo je (krckanje koje se culo i bol) mnogo gore nego sto je na kraju ispalo. Istrcala sam sad u nedelju 18 km bez problema. To mi je bio najduzi trening, za 2,5 nedelje mi je polumaraton.

Link to comment

OK je bila posle par dana. Delovalo je (krckanje koje se culo i bol) mnogo gore nego sto je na kraju ispalo. Istrcala sam sad u nedelju 18 km bez problema. To mi je bio najduzi trening, za 2,5 nedelje mi je polumaraton.

 

Za koji maraton se spremas?

Link to comment

Perem tako sto ih potopim u lavor, pospem sodu bikarbonu i ostavim da odstoji jedno pola sata, posle toga rucno isperem. U masinu tek kad se nakupi jos stvari

Ista metoda,

Ali u poslednje vreme samo u vodu potopim i osušim, ponekad u sodu b., jer mnogo ostaje belo po odeći posle.

Ne osećam da oma smrad, posle ovoga.

 

Sent from my x600 using Tapatalk

Edited by El Guapo
Link to comment

Hvala, bice izvestaj. Srecno i tebi, Marvine, pisi kako je proslo. :)

 

Trcala sam isti 1/2 i prosle godine, nadam se samo da ove nece biti jednako vruce kao tad. To me je ubilo, izgubila sam bar 10 minuta jer sam morala da stanem da se napojim i ispolivam na svakoj water control, a i lepo sam bila stala pod neke prskalice na koje sam naisla i stajala pod njima nekoliko minuta. Takodje sam se zeznula sto se nisam pre starta probila na pocetak svoje startne grupe, jer sam prvih nekoliko km gubila energiju zaobilazeci sporace koji se jesu progurali. Lesson learned, a ovog puta sam i podrsku rasporedila na mesta gde me je picila kriza prosle godine, tako da se nadam da ce biti bolje. 

Link to comment

Hvala, bice izvestaj. Srecno i tebi, Marvine, pisi kako je proslo. :)

 

Trcala sam isti 1/2 i prosle godine, nadam se samo da ove nece biti jednako vruce kao tad. To me je ubilo, izgubila sam bar 10 minuta jer sam morala da stanem da se napojim i ispolivam na svakoj water control, a i lepo sam bila stala pod neke prskalice na koje sam naisla i stajala pod njima nekoliko minuta. Takodje sam se zeznula sto se nisam pre starta probila na pocetak svoje startne grupe, jer sam prvih nekoliko km gubila energiju zaobilazeci sporace koji se jesu progurali. Lesson learned, a ovog puta sam i podrsku rasporedila na mesta gde me je picila kriza prosle godine, tako da se nadam da ce biti bolje. 

 

sretno!

Link to comment

Navodno nike dryfit.

 

Sent from my x600 using Tapatalk

Rekao bih da ti trčiš iz pogrešnih motiva. Idi kupi sebi majicu koja ti se sviđa, ova će ti ionako možda biti bzvz. Idi radi nešto što te ispunjava, a ne da trčiš 10km da se mučiš...

BTW, prošle godine ja došao 15 min pre starta, i džabe što sam prilikom prijave rekao da mi treba XL veličina, nije ih više bilo (organizacija na nivou) pa sam dobio ŽENSKU majicu vel. L ili M, ne sećam se [emoji1]

 

 

Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...