Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    932

  • б1lme3

    900

"Nikada u životu nisam imao privatnog portparola, ni kao igrač, ni kao trener, ni sada kao selektor. Što sam imao govorio sam javno, lično i nisam krio ništa, pa tako i koliko mi traje ugovor sa Savezom", poručio je Đorđević

In other news - Nemačka, Gruzija i neko iz kvalifikacija u našoj grupi u prvoj fazi kvalifikacija za svetsko 2019. Ukupno 8 grupa u evropskim kvalifikacijama, valjda prva tri idu dalje, pa 4 nove grupe sa po 6 timova, prenose se bodovi, i na kraju prva tri idu na svetsko prvenstvo.

Link to comment

Kari ovim laprdanjem samo potvrdjuje svoje ljudske nekvalitete.

pa daj neki link, nesto, da bi znali na sta se komentar odnosi i eventualno i sami procitai/culi sta pesic ima da kaze :)

 

In other news - Nemačka, Gruzija i neko iz kvalifikacija u našoj grupi u prvoj fazi kvalifikacija za svetsko 2019. Ukupno 8 grupa u evropskim kvalifikacijama, valjda prva tri idu dalje, pa 4 nove grupe sa po 6 timova, prenose se bodovi, i na kraju prva tri idu na svetsko prvenstvo.

jao da

kacen je ranije video (valjalo bi iskopati) sa objasnjenjem tog suludog sistema

Link to comment

pa daj neki link, nesto, da bi znali na sta se komentar odnosi i eventualno i sami procitai/culi sta pesic ima da kaze :)

 

jao da

kacen je ranije video (valjalo bi iskopati) sa objasnjenjem tog suludog sistema

Na prethodnoj strani je neko okacio gde on niotkuda prica da Sale nece biti selektor posle EP

Link to comment
  • 1 month later...

Uf, jedva ćete preživjeti bez mojih opservacija.

Mada, vratite ovo gore, ovo odavno nije trešerana tema, što je oblast koja mene zanima, sem ako ponovo ne aktiviramo pitanje svih pitanja - BOBI ILI NE, e onda tema zaslužuje da bude u podrumu

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...