Jump to content
IGNORED

Kako u inostranstvo...


Hamlet Strašni

Recommended Posts

je l` ima nesto za hemicare? :D

 

tacnije, hemicar za zastitu zivotne sredine (isto sto i obican hemicar samo sto smo imali jos neke dodate ispite za ovo zv(sr)anje)

 

idi na sajtove naftnih kompanija i gledaj tamo career opportunities. na većini možeš da ostaviš CV

 

EDIT

 

evo baš BP traži hemičara za Azerbejdžan

Edited by Dr Arslanagić
Link to comment

je l` ima nesto za hemicare? :D

 

tacnije, hemicar za zastitu zivotne sredine (isto sto i obican hemicar samo sto smo imali jos neke dodate ispite za ovo zv(sr)anje)

 

PhD, ako te zanima, dok si još mlad. Posle toga tražiš posao.

Link to comment

Razgovarao sam pre neki dan sa drugarom. Godina koliko i ja - cca 40. Završio društveni faks. Ima ženu i decu. Hoće da ode negde u inostranstvo da radi nešto. Opcija je bilo šta na i bilo gde kraju ali bi naravno da prođe što bolje.

 

Ima iskustvo u administraciji i aktivizmu, kolega mi :)

 

Svega mu je dosta ali je keč sledeći. Neće žena i deca da idu iz Srbije. On bi da ode negde na nekoliko godina i da šalje neku lovu. Jedino čega se stvarno pribojava su stvari tipa ebola, isis, i to.

 

Ima li ideja i preporuke gde i šta da traži, sajtovi, regioni...

 

slično je pitao jedan drugar za svog brata, i dobio je interesantan odgovor od dače, kaže, može, ima posla u italiji, da jebe dede

 

ovaj odbio, nije znao jezik

Link to comment

On sa toliko godina ne zna ni sta bi ni kuda bi, ali bi vodio djecu i zenu? Da je moj prijatelj, savjetovala bi ga da ne mrda ni metra.

 

ja da sam tvoj prijatelj, savetovao bih ti da citas postove pre davanja mudrih saveta.

Link to comment

Nešto na kruzeru? Čini mi se da je prilično popularno za te singl/šalji-pare-kući kombinacije. :)

 

posao na kruzeru je zajeban i kad si mlad i poletan, moja svastika je posle tri godine rada prolupala u glavu

Link to comment

posao na kruzeru je zajeban i kad si mlad i poletan, moja svastika je posle tri godine rada prolupala u glavu

+1

 

jedan lik koga znam je ostetio kicmu, doktori ga proglasili nesposobnim za rad. Doduse, kompanija mu je kasnije isplatila stotinak hiljada dolara da ne idu na sud.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...