Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

jedina dobra stvar u ovom unistavanju BG voza je sto ce ono njihovo biracko telo (Batajnice, Zemun polja...) od sada morati da se do centra (Vukovog spomenika npr) vozi 2 sata umesto 20min. :heart:

 

toj zivini ce se lepo dati prica da su za unistavanje bg voza krivi zuti lopovi i kao i uvek zivina ce progutati i tu pricu i glasati i dalje za stetocine

Link to comment

Mi koji idemo BG vozom iz spomenutih naselja a nismo biračko telo aktuelne vlasti smo isto živina? Ili kolateralna šteta pa ko nas jebe? Malo manje generalizacije nije na odmet... Ili da prebrojavamo procente na poslednjim izborima po opštinama pa da razvrstamo ljude koji žive u centralnim gradskim opštinama na stoku krupnog zuba, stoku sitnog zuba, živinu...?

Link to comment

izvini zbog generalizacije ali mislim da smo svi mi na ovaj ili onaj nacin zivina u ovom kokosinjcu od drzave koji je podeljen na boksove kako kokosinjcu i prilici, boks batajnica, boks novi beograd, boks vracar i tako dalje da ne nabrajam sve gradove i opstine u srbiji :) sto se tice bgvoza, sjebace desetinama hiljada ljudi odlaske i povratke sa poslova i to ce im lako proci, niko se nece buniti, nece biti protesta, nicega nece biti

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...