Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

"

Početak izgradnje benzinske pumpe u bloku. Po sprovedenom projektu u okviru kompleksa, nalaziće se i rezervoar, pretakalište za tečni naftni gas, kao i kavez sa plinskim bocama i sve to tik uz stambene zgrade."

 

....shit has hit the fan...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

meni se ti blokovi svidjaju, belvil mi izgleda kao pekam iz serije kada to uporedim sa A blokom :lolol:

Ja što sam gledao više mi se sviđa A-Blok al tu sam subjektivan jer sam imao "insajdera" .

Ali nekako mi veći prostor oko zgrada u Belvilu...

Link to comment

ne smeta meni sto je manji prostor u A bloku i Savadi :) na zalost nemam insajdera ali sam se prosle godine usunjao u jedan ulaz u Savadi jer je kapija bila otvorena :lolol:  i gledao kakvi su hodnici, stepenista, liftovi, sve deluje kvalitetnije od belvilskih hodnika a bogme i lepse, pretpostavljam da je tako i u A bloku + sto mi se ono unutrasnje dvoriste u A bloku bas svidja + sto ce ih ona zgradurina od 12 spratova zastiti od buke saobracaja u Jurija Gagarina. sa Belvilom je problem kao i sa celim gradom, sve je u odrzavanju a sistem odrzavanja polako pocinje da se raspada, previse ljudi na premalo prostora narocito sto su tu stotine i stotine zaposlenih u Delezu, Unikreditu u ErSvrbiji, sve u svemu jos neka godina i blok ce mi biti isti kao ostatak NBG :lolol: a dokle ce se A blok i Savada drzati, videcemo

Link to comment

 

 

U delu novobeogradskog Bloka 12, u blizini YUBC, uskoro bi mogao da nikne nov stambeno-poslovni kompleks. Za područje od oko 7,95 hektara nedavno je izrađen Nacrt plana detaljne regulacije, prema kome se, uz park koji će biti očuvan, dozvoljava i gradnja oko 900 stanova, te poslovnog prostora gde bi posao moglo da nađe oko 1.270 ljudi. 

 

http://www.ekapija.com/news/1859618/nice-stambeno-poslovni-kompleks-nadomak-yubc-nacrt-pdr-dela-bloka-12-predvidja

 

blok12_240817_tw1024.jpg

Link to comment

Pa realno taj komad zemlje zvrji nesredjen. Samo da ne roknu neku solitercinu.

Mislim da se tu "merka" i onaj "zeleni" deo kad se pređe Bul. N. Tesle ....
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...