Jump to content
IGNORED

Ovde pitamo i sladimo se zajedno sa keksi kremom


Singer

Recommended Posts

danas bila u kuci rodtielja moje najbolje drugarice, inace popadije, familijarno i sa klincadijom farbale jaja itd... i dosla je neka njena prijateljica iz beograda, i donela na poklon bajadere, jer zna da su ''popovska'' kuca i da poste na veliki petak, a kao bajadere su po njoj, jedine posne od tih lepsih bombonjera. i stvarno, pogledamo sastav, kad ono nista mleko.

pa eto, ako nekom nekad zatreba posna cokolada koja nije crna cokolada, bajadera je resenje :-)

 

http://www.kras.hr/hr/proizvodi/bombonijere/bajadera/bajadera

Link to comment
10 hours ago, nisam ja said:

Čudno. Da me pitaš koji je sastav (domaćih) bajadera rekao bih na keca mleko u prahu zbog one brašnjave teksture koju imaju.

 

 

to je od keksa

Link to comment
 
 
to je od keksa
ti ga zekis :-) nisu to kolaci bajadere, vec cokoladice, tu nema keksa :-)
@sky ja racunam kad pise to "u tragovima" , a pise uglavnom za te alergente; soja, lesnik, kikiriki, mleko.... da znaci da ga nema prakticno :-)

Sent from my Tesla SP3.2 Lite using Tapatalk

Link to comment

Vrlo često to "može" i "u tragovima" piše da se proizvođač opravda ako neko krene da analizira sastav, a njima se u mašinama zadržao neki sastojak od nekog drugog proizvoda....


...shiit has hit the fan....

Link to comment

Meni su objašnjavali iz frikoma da npr u rumenku kogu da se neđu tragovi lleka ako se kalup ne ispere dovoljno dobro kada se menjaju sladoledinu njemu 

Link to comment
3 hours ago, Hamlet Strašni said:

Meni su objašnjavali iz frikoma da npr u rumenku kogu da se neđu tragovi lleka ako se kalup ne ispere dovoljno dobro kada se menjaju sladoledinu njemu 

moja drugarica militantna veganka ne jede rumenka jer kaže da u sastavu ima surutku. ne mogu sad da nađem na netu sastav, al pretpostavljam da je ona to temeljno proučila jer je militantna. e sad ne znam da li pravoslavni isposnici jedu surutku, al vegani jok.

Link to comment
Meni su objašnjavali iz frikoma da npr u rumenku kogu da se neđu tragovi lleka ako se kalup ne ispere dovoljno dobro kada se menjaju sladoledinu njemu 

Pa to...
Link to comment

Isto je iza tragove kikirija, lesnika i ostalog orasastog voca. U principu nema znacajna kolicina. Ljudi sa alergijama na to sto je "u tragovima" jedu i nije im nista.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...